Прокурора з Тернопільщини спіймали на смішному хабарі

  Прокурор області В‘ячеслав Перч  наголошує на неприпустимості вчинення дій, що дискредитують працівників прокуратури і знову підривають авторитет і довіру суспільства до прокуратури Тернопільщини, яка почала відновлюватись, завдяки злагодженій і системній роботі колективу як обласного апарату так і  окремих  місцевих прокуратур.

 

Детально про подію, яка сталась 22/03/17, у Фейсбуці повідомила прес-секретар Генпрокурора України Лариса Сарган.

Керівник Чортківської місцевої прокуратури Тернопільської області, житель м. Бучач – Рекуш О.Р. з метою отримання неправомірної вигоди від прокурора Чортківської місцевої прокуратури Тернопільської області М., висунув останньому вимогу надати йому грошові кошти у сумі 5000 гривень, за ненастання для М. негативних наслідків за допущені в роботі недоліки, виявлені у ході перевірки працівниками ГПУ в середині березня 2017 р.  Планова перевірка стосувались дотримання прокуратурами Тернопільської області законодавства про попереднє ув’язнення, про національну поліцію та іншого законодавства щодо додержання конституційних прав затриманих, ув’язнених та адмінарештованих осіб у спеціальних установах тощо, що згідно розподілу обов’язків є безпосереднім напрямком діяльності Маржана Р.В.

 

Після одержання від М. хабара у сумі 5000 гривень, слідчим Генінспекції ГПУ спільно із СБ України у Тернопільській області Рекуша О.Р. затримано у порядку ст. 208 КПК України», – написала Лариса Сарган.

 

 

Проводяться першочергові слідчі дії. Досудове розслідування триває.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.