“Я замучився боротись із Твоєю тупістю!” Сесія міської ради (відео)

Ключовими досягненнями голови міста Мосціпана, під час проведення 36-ї сесії VII скликання, були  гучні та різкі виступи.  Адресовані меру міста депутатські цитати – “Чому Ти йдеш у відпустку, коли в місті бардак!”…”Я замучався боротися із Твоєю тупістю!”… “Не займайтесь самодіяльністю!” – стало звичайним жирним штампом в результаті управління містом особи Мосціпана Йосифа.  

 

Першим розглядали питання про зміни до бюджету. Різне перерозподіляли і, як завжди,  не забули собі нарізати. Тепер, опираючись на постанову уряду, депутати додали на утриманні апарату міської ради 125 тис. 800 грн. Кожного разу мер скаржиться на життя церковної миші! Але при кожному розгляді додаткових надходжень апарат краде гроші собі в кишеню з бюджету за допомогою залежно пасивних депутатів.

 

Також на сесії розглядали скандальні питання самовільного встановлення торгових кіосків із порушенням документації, а то й взагалі без документації. Підприємцю Кобіті Б. заборонили встановлення такої конструкції навпроти піцерії “Сіцілія”. А найбільш «культурному» в районі Ковалку Андрію заборонили самозахват додаткової території в процесі реконструкції місця торгівлі.

 

Голова міста Мосціпан лобіював і заговорював підняте депутатами питання про порушення у зміні цільового призначення Трофимуком,  виділеної йому землі. Місце, де мали б відпочивати діти, цей чоловік забудував торгівельними павільйонами, попередньо викупивши землю. Мосціпан тепер розводить руками. Спочатку “розвів” депутатів, лобіюючи корумповане рішення, а тепер пояснює про безвихідь в ситуації. Заручниками стали діти і молодь міста. Територія дитячих качель зменшилась, атракціони 70-Х років не гарантують безпечної експлуатації, а торгівельні павільйони оснастили кондиціонерами з просторими вітринами!

 

При розгляді земельних питань бачимо, що сім’я Гребеньовських отримала дозвіл на виділення технічної документації 800 м. кв. для садівництва. Однозначно, що садівництвом ніхто займатись не буде, але підтримка в діяльності, бездіяльності, чи злодіяльності голови міста із сторони садівників вже гарантована.

 

А, зрештою, подивіться сесію самі і робіть висновки хто рулює містом! Як хитро заводить в тупик гострі питання, замовчує, перекручує наявні ситуації,  ще теперішній, голова міста Мосціпан Йосиф Михайлович! Вкотре дякуємо виборцям за “вдалий” вибір!!!

 

 

БАНДУ ГЕТЬ!!!

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.