“Штани через голову”- бюджетна сесія Бучацької міської ради (відео)

    Дохідну частину бюджету 2018 року прийняли в сумі 16 млн 808.5 тис грн.  Голова міста Мосціпан вирішив, що на утримання апарату міської ради ( крім зарплати ) йому потрібно 2 млн 450 тис грн. Це 14.6% від дохідної цифри бюджету.  Про суму річної зарплати штатним працівникам мова не йшла.  Приховали. А, отже, сума значна і перевищує норми затратної частини по статті утримання апарату. Замовчування на трибуні і пасивність, або залежність депутатів в залі зіграло з виборцями ефект замилювання очей, обман і одурманення. На допомогу малозабезпечених людей депутати виділили всього 230 тис грн. Як і президент, на сході, старається якнайбільше знищити добровольців, так і Мосціпан (БЮТ) старається не бачити біди і проблем людей, нічим себе  особисто не обмежуючи.

Бездіяльність або діяльність з метою власної наживи ще раз  на 100%  підтвердилась, коли депутати підняли питання про ремонт фасадів будинків центральної частини міста. Загальмований в розвитку та діяльності мер міста всіма зусиллями старався заговорити, втихомирити, перекрутити на безглуздість конкретні запитання депутатів. Мосціпан дотримується думки  речника Путіна  –  Пєскова: той  офіційно заявив, що “Дума не для дискусій”. От і Йосиф в даний момент наполягав, що питання про загальний вигляд будинків міста повинні вирішуватись особисто в кабінеті, або комісією з обмеженою кількістю присутніх. Обговорення ж на сесії – це балаган.

Тандем Мосціпан – Кміть працює друге  скликання. Факт один – за цей термін жоден фасад будинку міста не відчув,  навіть, косметичного ремонту. Це факт і сумніву нема. Даний тандем нічого не робив і не буде робити в цьому напрямку. Можна  припустити,  що  зараз  у  них  дві  великі  мрії:  перша – за  будь-яку  ціну  залишитися  при  посадах  у  різних  варіантах. Це  забезпечить замовчування та приховування промахів, бездіяльності і  зловживання на своєму робочому місці;  друга –  передчасно піти на пенсію “по групі інвалідності” чим добитись суттєвого збільшення особистої загальної пенсії.  Медики повідомляють, що як один, так і другий фігурант форсує  цю хитру схему.

         Сміттєва афера прогресує!  Неодноразово жителі наголошували, що сміттєві збірники переповнені через несвоєчасне забирання сміття  на звалище. Гроші виділялись на нові ящики в достатній кількості. Результат  – нових ящиків, у визначених кількостях нема, та й в загальному їх не хватає.

Тепер депутати виділили ще 600 тис грн для закупівлю маніпулятора, щоб ця техніка дозбирувала сміття, яке не поміщається в ящики. На сміттєві ящики  гроші пішли. На МАЗ із сміттєвим баком гроші пішли. Два трактори ЮМЗ із причепом закупили. Тепер ще маніпулятор. Що потім? Може досить затуляти очі жителям міста покупкою нової техніки?  Бездіяльність начальника ККП Кмітя Б.І. та комбінатора – проектанта Мостіпана Й.М. в цьому напрямку наяву.   Якщо б  обов’язки виконувались якісно і  вчасно, то не було б бардаку в сміттєвих прийомниках!!!  А можливо в реальності – інвалідність тут проявляється?

Депутати черговий раз проголосували “за” те, щоб підняття зарплати як голові міста, так й іншим штатним працівникам міської ради у вигляді преміювання. Ярослав Панькевич та Світлана Бандусяк не підтримали таку пропозицію. Мабуть розуміють, що депутати працюють на власному ентузіазмі, а мер росте як в фінансовому забезпеченні і як результат, в об’ємі власного тіла!

Скоро 2018 рік. Всі намагання чиновників показати себе бідними помножаться на нуль після оприлюднення електронних декларацій. А ми, в свою чергу оприлюднимо зарплати чиновників за грудень місяць.

             В кінці кінців населення зрозуміє, що вірус  Порошенка БРЕХАТИ, конкретно розповсюдився і на чиновників  районного рівня.

 

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.