Протест самозайнятих людей в м. Бучач (відео)

           21 червня 2017 року рішенням міської ради м. Бучач категорично заборонено торгувати на площі Ринок. Дивно, але назва площі сама про себе говорить, визначає її статус. А тут бачимо, що влада “пливе проти течії”. Мабуть, щоби не було конфлікту, то  як і голова адміністрації Бебих В., голова райради Фреяк В., та й комбінаторний мер міста Мосціпан Й., мали б вести дискусію, діалог, та висувати різні варіанти в задоволенні всіх виниклих питань, проблем, ситуацій.

 

Мосціпан Й. за  весь час свого існування на посаді жодного розу не скликав Громадські слухання. Навіть в питанні створення нового Генерального плану наш ( тобто тих,  хто за нього голосував), мер не створив обговорення з громадою питань про перспективи та розвиток міста. То надіятись на порозуміння з таким мером – все рівно як полетіти в космос. Але своїми рішеннями Мосціпан Й. також ставить в конфліктну ситуацію з жителями міста й других , вище зазначених, керівників. На даний час капітан корабля покинув судно, в час коли потрібно приймати рішення, йти на діалог, знаходити вихід із ситуації. Як відомо першими покидають судно миші, коли чують небезпеку.

 

                 То хто ж наш мер?  Миша, чи капітан?   Мосціпан Йосиф Михайлович (член БЮТ), правильну відповідь  дав сам своїм поступком!!!

 

Пропонуємо коротке відео про події 21/06/17  в м. Бучач.

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.