Не в носі колупатися, а потилицю чухати потрібно! Сесія (відео)

                      3 жовтня відбулось чергове засідання сесійного клубу «Що? Де? Коли?» в м. Бучач.  На сесію знову не з’явились особи,  які заявили про вихід з депутатського корпусу.  Але діючі депутати вже вдруге проголосували за те, що «циплята нікуди від квочки не мають йти»!  Тобто думка, бажання і воля депутата, який власноруч написав заяву, не береться до уваги. На це наголошує секретар Чук А.  опираючись на окремі статті Закону. Голові міста Мосціпану, така ситуація, дуже вигідна. Вигідно затягувати час з відставкою старих депутатів, щоб не прийшли нові, які йому не потрібні. Він заявив, що ще має багато часу, а це означає, що представників від виборців Мосціпан не дуже хоче бачити.

 

              На сесії розглянули питання про зняття з балансу Бучацького ККП багатоквартирних будинків. Депутати проголосували за таке зняття. Але, як і закономірно в клубі – є незрозумілі питання. Якщо зняли будинки з балансу, то значить зняли й відповідальність або ж обмежили її. То чому оплата за житло зберігається? Чому не зменшується? Йшла мова про договори мешканців з ККП. Питання : «А хто їх має? Які обов’язки виконавця і користувача?» Працівника ККП роблятьте, що вважають за потрібне. Люди не погоджуються з якістю та тарифами. Начальник Кміть Б. офіційно заявляє: «Якщо користуєтесь тим, що ми робимо, то змушені це оплачувати!» Кміть має в підпорядкуванні ручного юриста, а той (вже не перший рік на роботі) не спромігся виконати свої прямі обов’язки. А це – заключити договора з всіма жителями міста на обслуговування. Нема договору – нема відповідальності, але платити люди зобов’язані. Така позиція начальника ККП Кмітя Богдана, представника Блоку П. Порошенка.

 

Також  ми знову не знаємо коли і як  проходили засідання Бучацького Виконавчого комітету. Що там вирішували??? Депутати знову одностайно проголосували «ЗА» всі рішення та розпорядження міського голови, прийняті в між сесійний період. Секретар Чук не оголосив, а депутати й не запитували. А можливо люди хочуть знати? Знаючи «шатунні» замашки керівництва містом, люди не довіряють будь-яким прихованим рішенням.

 

Найпривабливішим і дуже вразливим було те, що «шатуни» зговорились і вирішили, що корова, яка несе молоко, більше не потрібна. Краще її зарізати і розділити всім членам шатунного механізму. Це ситуація з продажу приміщення оптики, що на Галицькій, 31.  Не розглядалось питання про збільшення орендної плати, щоб отримати додаткові кошти до бюджету, а  просто – позбутись. Ні один депутат із 19- и не поставив жодного запитання.  Мостіпан, в свою чергу, поспішив розглядати чергове  питання порядку денного, щоб закрити тему. Доповідач Чук А. не повідомив про мотивацію і фінансовий ефект від продажу об’єкта, хоч зобов’язаний був це зробити! Тільки значний економічний ефект в користь жителів міста (а не окремих особистостей) , міг би бути причиною відчуження комунального майна!!! Хвилювався Анатолій. Видно. Потилицю, при цьому, не шкробав, а про ніс не забув. Але, правда, при голосуванні  “утримався” від конкретики. Сміливий вчинок.  “Тато”, за це, по голові не погладить.

 

Та, з рештою, дивіться відео сесії і робіть висновки самі.

 

До речі, відео знімав пан Гребеньовський Віктор.  Склалось враження, що провладному фану поступила вказівка від шатуноподібних – не знімати депутатів у вираженні своїх думок, коментарів, дискусій. Тільки Панькевича Ярослава неодноразово нагороджувався  увагою камери. А прибічник «кваліфікованого, акредитиваного фахівця»  Нетреб’як Володимир проглинив язик.  Забув про свої вимоги, виступаючи на попередніх сесіях.

Лакмусовим папірцем для Віктора буде факт надання відео для громадськості, де вирішувалось питання надання підприємцю приміщення оптики в оренду (яке тепер корумповано продається). Там буде видно чи надавалася оренда з правом продажу, чи ні.  Однозначно, на папері, зараз нам покажуть, що такий договір існує. Але дуже великий сумнів, що це правда. З іншої сторони, якби міська влада старалась робити щось краще для міста, а не для особистостей, то такого казусу б не було!

 

Мабуть наступний об’єктом ціленаправленої приватизації буде аптека “Калина”.  Потім всі інші об’єкти комунальної власності, які знаходяться в оренді. На разі – це тестова приватизаційна афера Мосціпана Йосифа на реакцію жителів.

Не мовчіть. Відстоюйте свої права, честь та майно!!!

 

Це відео копія з сайту Бучацької районної ради.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.