Коротко про головне 17-ї сесії Бучацької МР (відео)

        17-у сесію Бучацької міської ради назвати клубом ”Що? Де? Коли?” – це обманути себе і ближніх. Занадто пристойна назва! Скоріше всього підходить ”Очевидне й неймовірне”. Якщо так і далі буде, то  наступна сесія відбудеться  під назвою ” Бучацький лохотрон”. Правду говорячи, мер міста Мосціпан Й. М. лохотроном депутатів і жителів займається всю свою каденцію.

 

Пунктом номер один, в розгляді сесії, була хаотична торгівля на площі Ринок. Голова міста готовий всі кошти бюджету міста…навіть дороги в місті не робити, тільки щоб очистити площу від торгівлі. Також Мосціпан промовчав на зауваження депутата Шеремети П. про те, що він сам створив цю проблему своїми рішеннями в попередній каденції, даючи дозвіл на торгівлю на цій території.

Тепер же хоче ”вийти сухим із води” за рахунок звинувачення тих людей, які боряться за своє робоче місце. Питання вирішується в діалозі, в законному руслі у взаєморозумінні і з  двох сторонньою вигодою. На даний час поведінка і діяння Мосціпана – втікаюча миша із тонувшого корабля.

 

 

Розглянувши запропонований Супом Ігорем проект окультурення Площі Ринок, знову ж таки наткнулись на проблему Бучацького таксі. Хто? Скільки? Для чого?… Центр міста перевантажений транспортними засобами, а особливо автомобілями таксі. Ні один із депутатів і сам мер не згадав, що всі таксисти мають радіо хвилю визначеної частоти. Автомобіль таксі може стояти будь-де і отримувати виклик будь-куди, не створюючи пробок і проблем в центрі міста. Достатньо вивісити рекламне табло з номерами таксі в різних місцях міста, за що  міська рада  буде мати додаткові надходження до бюджету. Гарно сказано і так би мало бути, але ми всі розуміємо, що таке не буде, допоки Мосціпан рулить.

Також депутати проголосували за дострокове припинення договору про збирання коштів за парковку автівок. Тільки це рішення, як і більшість, підлягає сумніву, так як конкретної дати нема, та й умови початку робіт не визначені. Навіщо такі рішення? Що вони несуть за собою?

 

Позитивним був той факт, що депутати відмовили підприємцю Андруху Володимиру в намірі брехливого і хитрого захвата скверика по вулиці Галицька 99. Молодці! Шедевр! Прогрес!  Але це б не відбулось без громадського спротиву.

 

Депутати заслухали  Начальника пенсійного  фонду  Бобина М.Р.. Головне, що було занотовано, це те що коефіцієнт по розрахунку стажу роботи зменшився від 1.35 до 1.0. Тобто тепер потрібно 25 років постійного страхового стажу роботи (було 15 років), а якщо такого немає, то вихід на пенсію відбудеться не скоріше 65-и років. Відміняються пенсії державних службовців, прокурорів, судоустрою, а зберігаються пенсії учасникам бойових дій, Чорнобильцям, воїнам АТО. За підсунками статиститів із 15 тис пенсіонерів району 50-% будуть отримувати ту ж пенсію, яку отримували. Остальні получать надбавку, але менше ніхто получати не буде.

 

 

На попередній сесії, майже пів години, обговорювалось питання про не законне збирання коштів з населення, Бучацьким ККП, за утримання будинків. Начальник ККП Кміть Б.І. був настрашений цим фактом і задавався питанням – чи потрібно відшкодовувати кошти населенню, які були зібрані в визначений період. Депутат Анатолій Дубина наполягав на без відкладному розгляді і вирішенні цієї проблеми. Ми ж бачимо, що жоден будинок ні планово, ні позапланово, в Бучачі на ремонтується, не реконструюється, не виконується косметичний ремонт. Комунгосп бере гроші за обов’язки які не виконує. Тобто й обов’язків в нього нема. Він ні за що не відповідає, так як (майже) всі квартири в будинках приватизовані. То ж за що люди платять гроші? За те щоб Кміть на LEXUSi їздив? Щоб люди самі вирішували ремонтні проблеми жилих будинків сплачуючи платню в комунгосп? Щоб роздутий, Кмітьом Богданом ( депутатом від ББП), штат ККП получав зарплату, премії, винагороди…? Вражає те, що  про це питання депутати, Кміть та Мосціпан навіть не згадали, хоч на попередній сесії відтермінували вирішення до наступної ( цієї) сесії. Також не з’явився на сесію і сам Дубина. Зговір? Знехтування? Одурманення?  Чи заробляння на байдужості населення, шляхом замовчування проблеми, знехтування прийнятими законами, безвідповідальністю!

 

 

 При розгляді земельних питань, ми почули заяву голови земельної комісії Панькевича Ярослава, про трудності в роботі комісії і можливе складання повноважень всіма її членами. Це нагадує страшила Яценюка про складання повноважень із посади прем’єр міністра. Довгий час гнали однопроцентного прем’єра із посади, а він не йшов.  Олег Барна ”наполягав” фізично, але Ярсен “тримався зубами” за трибуну. Аналогічно тут. Роблячи аналіз, людина з вищою юридичною освітою, яка пропрацювала все своє активне життя в правоохоронних органах, мала б займатись наведенням порядку і контролем  тих же структур, в яких працювала.    Але ні.  Земельні справи і земельні питання виявились для бувшого правоохоронця привабливішими та  теплішими до серця.

 

               Після закінчення сесії, бувший правоохоронець, людина з Вищою юридичною освітою, теперішній депутат Панькевич  Ярослав (депутат від БЮТ), ” не підвищених тонах”, уникаючи публічності, наважився пояснювати кореспонденту від  ”ГР Народний Контроль”, що дії земельної комісії є чисті, правильні, законні та прозорі. Це лишнє! Для чого? Не потрібно! Люди знають і бачать. Не довіряють – значить є на те причини! Наїздом на кореспондента фахівцем права депутат, порушив ст. 34 Конституції України, та ст. 171 Кримінального кодексу України – ”Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів”.

 

      Ще одним конфузом і не зрозумілим рішенням депутатів Бучацької міської ради є незадоволення заяв  депутатів міської ради Василя Юрківа  та Андрія  Бучинського в складенні своїх повноважень. Заяви були написані власноруч і з власного бажання, то ж хто може  змусити “поїзд рухатись без колії?”  Депутати не наважились проголосувати за задоволення заяв та йти всупереч бажання голови міста, а тій голові – вигідно затягнути час.

 

 

 

ПОВНЕ ВІДЕО 17-ї СЕСІЇ 7-го СКЛИКАННЯ БУЧАЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ:

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.