Коротко про 27-у сесію міської ради і не тільки (відео)

 

27-а сесія сьомого скликання Бучацької міської ради розпочалась, як завжди, з роздачі депутатам листочків з питаннями порядку денного. Вкотре спостерігаємо,  як секретар Чук А. «сумлінно» ставиться до виконання своїх обов`язків і суворого дотримання “Закону про Регламент”. Бачимо, що ЖОДНОГО РАЗУ  цей чиновник не виконав правильно прийнятий депутатами пункт, де зазначається, що на ознайомлення питань порядку денного, які розглядаються на сесії, депутатам дається 10 днів.

 

Отже, за 10 днів має порушник Анатолій ЗОБОВ’ЯЗАНИЙ роздавати папірці з пунктами розгляду! Але ні! Мабуть не вигідно! Постійна маніпуляція і прикривання питань, які будуть розглядатись на сесії. Зарплату отримує? Так! А робота якісна? Як видно! Премію  отримує? Так! А чому? Мосціпан, як і депутати – не реагують. 

 

 

 

Відзначився своїм знанням «літературної» мови депутат від “скотиняк” Шеремета П.П. Крити матом по кілька разів упродовж засідання сесії, в нього в звичці. Депутати з головою засідання, на такий інтелект, в черговий раз, також не реагують. А це грубе порушення громадського порядку!  Головне, що у залі сидять лікарі та вчителі, але ніхто не встав і не зупинив потоку нецензурщини. Голова Мосціпан зобов’язаний звернути увагу правоохоронців на поведінку депутата, але окуляри для покращення зору має, а слухові апарати – ні. Не чує! Тому й не реагує, а як результат – вини своєї, як і вищезгаданого депутата, не визнає та й не звинувачує.

 

 

Тепер про ексклюзив. Як стало відомо, ваш (тих хто його вибирав) голова Мосціпан Й. мав візит в республіку Китай! Він на сесії оголосив (“сказОв” – цитата мера) про свою відсутність впродовж тижня через відрядження. Повна секретність! За який кошт? Яка ціль? Які перспективи від поїздки? Люди цікавляться, але тишина. У присутності тернопільського Барно-брата  гурт «прогресивних» мерів області полетів у країну Шовкового шляху. Всі подумали, та й надіялись, що візит відбувся за програмою знищення корупціонерів! Але ні. Повернулись. Значить по програмі обміну досвідом? Побачимо, чи китайці почнуть фарбувати бордюри вздовж своїх доріг…! Результату поїздки ніхто не знає. Мосціпан мовчить! На  сайті міськради (як закономірно) – пусто. Райгазета від Тракала – спить. Де взнати? Кого питати? А може не пустили до літака? Або втікли з аеропорта, не ризикуючи здоров’ям? Час покаже! Наберемось терпіння.

 

 

Дивіться засідання сесії, як роботизований та корумпований ведучий з колективом пасивних обранців «крутять кіно!»

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.