Чергова сесія, черговий скандал, чергові маніпуляції і одурманення людей

Головним питанням сесії було встановлення пам’ятника Героям Небесної сотні. Чотири роки пройшло з часу трагічних подій, але місцева влада уникала цієї теми і тільки під тиском родичів Героїв, які загинули, активних  учасників Революції Гідності та  воїнів АТО, це питання рушили з місця.  Виступ Голови спілки АТО Криськіва та батька Героя Ігоря Костенка підняв шквал оплесків депутатів. Все було сказано правильно, влучно, правдиво і від душі.

 

Але рукошльопкали  депутати, які і затягували розгляд цього питання. Гра в двоє воріт. Або депутатські хамелеони. Перепало “на пряники” і депутату  Дубині Анатолію.  Згадали його антимайданівську позицію в час 2013-2014 років і теперішню активність у соцмережах.

 

 

Наступним – розглядали зміни бюджеті, бо надходження перевищили прогнозовані, та й на чомусь треба заробити, щось приховати, пустити туман в очі жителям міста. Оратор Чук Анатолій повідомив, що потрібно профінансувати 24 тис на доставку щебеню із кар’єру в  с.  Коржова. Виявляється, що 800 т. щебеню в червні місяці 2019 року було висипано на дороги міста. Хто це бачив? Де? Ви можете собі уявити об’єм у 800 тонн? Це 26 вантажівок по 30 тонн кожна. Навіть, якби по 200 тонн в місяць, як старався пустити блуд в голови депутатам сер Мосціпан, це нічого не змінює. Гроші за щебінь розікрали, або продали та ще й на доставці  вирішили заробити. От так шановні водії. Ми їздимо по ямах своїми автомобілями, а злодії з наповненими кишенями насміхаються над нами в службових автомобілях із затемненими вікнами. Депутати жодного питання не поставили і проголосували “ЗА” виділення коштів одностайно.

 

Також і було оголошено про зміни в оплаті працівників апарату міської ради. Скільки? Кому? Чому і за які заслуги – не ясно! Депутати підняли рученьки до неба, що й потрібно було мерському корупціонеру Мосціпану. Тепер очікуємо чергове збільшення суми виплати, за бездіяльність чи шкідливу діяльність, для  передінвалідного виходу на пенсію  горезвісного чиновника.

 

Розгляд земельних питань не виявився цікавиим. Навіть  депутати цим нехтували. Мабуть же всі “корисні” об’єкти роздерибанили і ніхто не висунув свіжу тему, нову схему, черговий обман заволодіння майном громади… Більшість депутатів покинули зал засідання, що засвідчило вищеописане.

 

Краще подивіться самі і зробіть висновки – хто керує містом, як керує і чи варті ми того щастя, що маємо таке нещастя!?

БАНДУ ГЕТЬ!!!

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.