Чергова маніпулятивна сесія міської ради (відео)

 

Ще один мільйон на реставрацію ратуші!!! Пам’ятаємо брехливі та піарні вислови Порошенківських та Тимошенківских ШІСТЬОРОК про закінчення фінансування реставрації цього об’єкта. Барна, Бебих, Мосціпан…- одні балаболи, чи, по-іншому,  пиз..хи! Не будь-яку роль тут грає безпосередній попихач фінансування Мосціпан Йосиф.  Бізнес започаткований Оверком Омеляном теперішній НЕДОмер не хоче закінчити. Ще на грядку! Ще трошки! Схема напрацьована. Всі задіяні особи в екстазі, а населення Бучача 19 років з дня у день бачить пам’ятник Шевченку “в засланні”, ратушу в засранні, центральну частину міста в бардаці!!!

 

“ЗА” рішення про виділення чергового мільйона проголосували всі депутати ради! Дехто старався суперечити, але бізнес і “орлине око” НЕДОмера взяло верх. Всі підняли руки. Тому  допомога онкохворим, молодим талантам…з сумую до 1000 грн зависає в питаннях. На допомогу таким потребуючим виділили 30 тисяч на цілий рік. Бізнес чиновника понад усе! Яскравим прикладом є той факт, що депутати виділили тільки 20 тисяч гривень пластунам, а в той же час, така ж сума виділена на розмноження риби. Дискусія заточилась про місце дислокації майбутньої риби, а не на обговоренні збільшення кошторису допомоги дітям. Штани через голову! Демократія та прозорість “по-новому”!

 

 

Депутати вкотре виділили 100 тисяч на бізнес комунгоспу з підприємцем Кладочним Іваном. Начальник КПП Кміть, з штатом підлеглих коло 90 чоловік,  не в змозі виготовити сміттєві ящики по собівартості, він закуповує їх удвічі дорожче у Кладочного. Ніби всьо правильно, всі задоволені, але населення, окрім цих двох, залишається з носом! Ями на дорогах, будинки аварійні, розпочаті будівельні роботи в місті “тішать око”, а взаємовиручка особистостей прогресує роками!!!

 

 

Розглядаючи питання надходжень коштів у бюджет, НЕДОмер міста Мосціпан випадково прозрів. У кінці другої каденції, звивина мозгу прокинилась у питанні акцизу на алкоголь. У місті всі ресторани роками, не платять акцизний збір за торгівлю алкоголем!  Це все одно, ніби вулканізація, яка працює без компресора. Магазини однопартійця від Юлі – Нетреб’яка Володимира платить мізер. Тому Мосціпан має доступ до пільгового харчування у будь-якому закладі, відкат за договірнякове розподілення продуктів харчування на бюджетні заклади. Це подяка за прикривання. Подяка за приховування сплати акцизу підприємцями, які 1000% є тпродавцями алкоголю. Мосціпан спихає це на податкову службу, але свідомість наповнити бюджет, затиснута звивиною приховати діяльність приближених. Бачимо, що НЕДОмеру це підходить,  депутати мовчать, корумповані взаємні інтереси голови міста від БЮТ, переважають над інтересами бучачан!

 

Депутати публічно законспірували голосування про план роботи та кошторис витрат апарату міської ради на 2019 рік. Жодного супротиву, жодного запитання. Чому? Партієць від БЮТ – Мосціпан тримає “сильний” кулак над волею депутатів і заборонено задавати питання про добробут пахана. Пахан має і приближеним дає. Тобто Юля працює! 

 

А зрештою. Дивіться відео і робіть висновки самі. Батьківщинці рулять, Порошенківці тиснуть, а лохи хлопають вухами!  Не будьте, вкотре, обдуреними. Аналізуйте, спілкуйтесь, думайте! Вибори наближаються. Шакалів, лисів, гієн та хамелеонів нам більше не потрібно!

 

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.