19 сесія VII скликання Бучацького дерибану (відео)

            Вжк вкотре сесія відбулась без присутності депутатів, які за власним бажанням склали свої повноваження. Виборці таких вулиць Бучача , як  Стуса, Гнатюка, Гишки, Тичини, Бічної Цегельної та Цегельної (виборчий округ №10) та жителі будинків №№ 50,52, 54, 55, 56, 58, 58, 61, 61а, 63 по вулиці Генерала Шухевича з початку 2017 року не мають представника в міській раді. Двері в громадських приймальнях цих депутатів, зачинені, і люди шукають допомоги та поради з інших джерел.  Голова міста Мосціпан Й. не ініціює заміну депутатів, а вдало використовує цю ситуацію.

 

Підняте питання про встановлення пам’ятника Героям Небесної Сотні ще раз показало  натуру голови міста Мосціпана Йосифа. Свою бездіяльність цей чиновник намагається прикрити, звинувачуючи будь-кого іншого. У цьому випадку активісти зашкодили авторитарному вирішенню питання як щодо місця розташування, так і щодо зовнішнього вигляду пам’ятника. Відбулось два засідання обширних комісій з презентованими десятками проектів для розгляду. Після обговорень взяли час для конкретного визначення. На цьому і закінчилось. Пройшов майже рік і полилася критика не тільки районних активістів, але й з області. Після цього голова міста на сесії брехнею і маніпуляцією фактів, намагався себе реабілітувати.  Якби Мосціпан займався цим питанням, так як корумпованим питанням виділення замельної ділянки для свого сина, то ця тема вже була б закрита. Але ні.  Результат ми бачимо – пам’ятника нема, проект завис, гроші не виділяються в бюджеті на 2018 рік. Реконструкція джерела Яна Собецького відбувалась майже рік, то ж тут терміни можуть досягти термінів реставрації ратуші.

 

На даний час Мосціпан оголосив, що буде робити так, як його  свідомість підкаже.  Не хоче ні з ким радитись, а буде опиратись на якогось там архітектора, який вже давно зв’язаний фінансово і технічно з бучацьким чиновником. Зрозуміло яка мета і перспектива, як то кажуть, тут і до ворожки ходити не потрібно.

 

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.