15 сесія VII скликання Бучацької міської ради (ВІДЕО)

          Відбулась чергова  15 сесія Бучацької міської ради.

Вкотре депутати за секунду проголосували і тому узаконили всі рішення Виконкому, які були прийняті в міжсесійний період, не знаючи що там вирішувалось.

 

            Між населенням міста та депутатами шириться думка, що ККП м.  Бучач – бездонна бочка. Скільки грошей не виділяй – завжди мало. Начальник  ККП Кміть Б.І. прийшов на засідання сесії із заявою на списання грейдера, так як він старий і йому не потрібний.  Депутати дали згоду на таке неадекватне рішення. У порядку денному цього питання не було, питання не є невідкладним, але голосування відбулось. Це, знову ж таки, є черговим  порушенням Регламенту сесії.

 

               Із пояснень Мосціпана, в грейдер вклали немалі гроші, щоб він виїхав на дорогу. Проблема була з кваліфікованим грейдеристом. Не знайшли.  Грейдер простоював, але був на ходу.  Значить і тепер повинен бути в такому ж стані!   Що сталось? Може поміняти начальника ККП і грейдер буде виконувати своє призначення? Може Мосціпан не розуміє та не пам’ятає, що комунгосп витрачає не приватні гроші, а гроші мешканців м. Бучач!  Чому відремонтований грейдер, в який вклали кошти, має йти на другі руки, чи списуватись? Хто поверне гроші, які затратили на його ремонт? Хто відповість за бездарне керівництво і неефективно затрачені кошти?  На це наголошував депутат Богдан Шеремета, але “почутий” не був.

 

              Також оголошено затрати на купівлю 5 нових сміттєвих ящиків в сумі 11500 грн.  Отже,  кожен має коштувати 2300 грн. Так рахує начальник ККП Кміть Б. Ми ж порахували, що навіть купуючи матеріал в роздрібній торгівлі магазину “Рост” м. Тернопіль, ціна ящика вийде близько 1000 грн. Це листовий метал, кутник, квадратна труба товщиною 3 мм, фарба, електроди. Робоча сила комунгоспу зобов’язана зварити контейнер для використання в м. Бучач, бо отримують за це зарплату. Чи і тут є затрати на проект? Що це?  Бачимо, що людина, яка стоїть в перших рядах церковного храму, набирається наглості так обкрадати людей!!! Чому Нетреб’як знає ціни на наркотики, а на метал не хоче знати?  У кожного свій бізнес? Шановні, бізнес ведіть, але не за людські гроші!

 

               Минулого року сесія міської ради виділила 80 000  грн. на 20 ящиків. Та ж схема, до того ж  нових сміттєвих ящиків ніде не видно. Отож, постає питання щодо правдивості представлених цін на будь-які діяння ККП під керівництвом Кмітя Б.І. та його шефа Мосціпана Й.М.

 

                На сесію прибув гість зі Львова, який являється головним реставратором Бучацької Ратуші.  Конкретних відповідей на запитання, які інтересують  у жителів міста, гість не дав. На  запитання від депутата Шеремети П.,  мер міста почав хвилюватись і захищати гостя.  Згідно ст.39  “під час пленарного засідання головуючий утримується від коментарів та оцінок щодо промовців та їх виступів”.  А  відбулось зовсім протилежне.  Відбувся конфлікт, з якого виникла підозра про приховані  договори між мерією  та архітекторами. Також  ми побачили порушення етики депутата і голови міста. Довго граюча пластинка по кожнорічному видінню мільйонів гривень,  присутня вже більше десятка років,  дає цьому підтвердження. Династія від Оверка перейшла в руки Мосціпана.

Дивіться запис 15 сесії міської ради і робіть висновки самі.

 

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.