З Днем народження вітаємо Юлю Лесів!!

Сьогодні у  чарівної Юлі Лесів День народження. З цієї нагоди редакційний колектив Інтернет-видання “Бучацький інформаційний портал”, друзі та колеги щиро вітають іменинницю.

 

Наше життя як велика ріка. Бажаємо Твоєму човну легко проходити пороги труднощів, не втратити керування у водоверті кохання й обов’язково допливти до водоспаду щастя. Сьогодні твої очі світяться, на губах прекрасна усмішка, а повітря наповнене любов’ю близьких. Хай так буде завжди, а не лише в День народження.

 

Нехай у кожному твоєму дні життя буде хоча б одна, але щира усмішка, яка буде нагадувати, що хмари над головою  тимчасові. Бажаємо, щоб поруч завжди були ті, хто любить Тебе, і ті, кого любиш Ти. Щоб почуття були справжніми, друзі вірними, а Ти — такою ж красивою і щасливою!

 

Говорити один одному гарні слова і бажати удачі можна кожен день, але в День народження кожне слово має особливу вагу і звичайно ж, у них є особлива, чарівна сила — вони мають властивість збуватися! Тож нехай збудуться наші побажання для Тебе — бути щасливою, успішною у будь-якій справі й любимою найкращими людьми!

 

З Днем народження!

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.