Зимова презентація двостороннього руху в місті Бучач.

Як завжди буває – неочікувано   прийшла зима!  Міська влада в голові з Мосціпаном Йосифом не встигла почухатись, як випав сніг. Як так? Хто дозволив? Мосціпан в шоці!  Мер міста не розуміє чому так не справедливо? Чому  календарна зима не змогла помінятись на літо? Можливо недопрацював на засіданні сесії міської ради, Виконкому, чи не вчасно висунуто  протест в Бучацько-Печерський  суд?

   

Ще в теплу пору року було зрізано верхній щар асфальту, щоб покращити участок дороги. Наступним кроком мало б бути покриття новим асфальтом цього ж відрізку дороги. Але розуміння взаємодії технології з практикою в керівництві міста  Бучач не існує. 

На відрізку дороги в напрямку цукрового заводу створились умови переходу до євростандартів. В двох місцях дороги присутній сповільнений, родзільний рух.  Залишилось тільки поставити знак “автомагістраль”!

  

Всі водії району, водії таксі, водії маршруток…, та швидкої допомоги “дуже вдячні” владі міста Бучач за створені умови!

Реалії такі.  Відбулась революція Гідності, пройшли вибори 2015 року і всі надіялись, що  новообрана влада буде думати про населення,  буде запобігати непередбачуваним ситуаціям, сприяти покращенню життя бучачанам. Але нічого не змінилось. В часи катаклізмів і тих же непередбачених ситуацій владні мужі вичікують сприятливих умов, щоб “вилізти на поверхню”!

     Люди рятуються самі. Страдають водії, пенсіонери, діти... Це не Київ, не Тернопіль вирішує внутрішні питання. Ми самі допускаємо до того, щоб нами керували особи із своїми непрогнозованими, корисливими рішеннями. Перш ніж піти в туалет, людина знімає штани і після виконаної дії іх надіває. А наша влада штани зняла, дія затягнулась, а про кінцевий результат забула. Може не пускати їх в туалет, щоб не робила першої дії знаючи, що  остання не відбудеться? Порівняння відносне і реальне. Також гумор є одним із критеріїв впливу на владу.

ДЯКУЄМО ЗА РОЗУМІННЯ!

 

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.