Зима тільки почалась! Результат – факт. Чи того ми хочемо?

 

Для бучацької місцевої влади зима прийшла «несподівано»!!! Приказка “Готуй сани з літа” – це не для місцевих чиновників. Вони не вчаться на своїх помилках. Діють хаотично, тільки щоб в кишені тепло було! 

У перший день, коли випав сніг, ми маємо результат – перевернута вантажівка на вул. Торгова. Автомобіль зсунуло на огорожу і він перекинувся на лівий бік. З часом зерно підібрали. Вантажівку поставили на ноги.
А огорожа? Хто відремонтує? На чиї плечі впаде фінансування реконструкційних робіт? Вже відомо. Активісти підказали!
На черговій сесії міської ради рукопіднімальники  тупо проголосують “ЗА” виділення коштів на якийсь мотор, що згорів, чи на виготовлення сміттєвих ящиків… і зруйнована огорожа оживе.  Схема. Так було, так є і так буде! Допоки чиновник не буде нести особисту відповідальність, до тих пір буде такий бардак і явний грабунок людей!
 А зранку 29 грудня «виручалка» транспортних колапсів “випадково” зламалась на дорозі. Мабуть гроші на підготовку транспорту до зими розікрали і довести його до належного стану не вийшло. Де ранковий огляд транспорту? Механік? Відомо де! На папері і тільки на ньому. 
Схоже на заміна коліс на трасі, як у Формулі-1. Подумаєте, що це штатна технічна ситуація? Просто спустило колесо? Ні! Це версія для корумпованих порохоботівських чиновників. Вантажівка загубила заднє зовнішнє колесо, через що спарене внутрішнє колесо не витримало навантаження і “здохло”. Довелось викликати автопогрузчик від Героя України, так як своїми силами комунальники не могли дати раду. Знов залежність від Героя. Земельку, транш, дозвіл, або щось в тій сфері доведеться “схиляти” в бік добродія!
Маємо голову міста Мосціпана Й., який розважається на корпоративних, тратить бюджетні кошти, гробить службове авто і розширює штат робітників міськради при мінімальному бюджеті міста.  Ця особа не думає про безпеку і добробут жителів міста, але зарплатню в 2000 доларів США отримує!! А може не розуміє, що шкодить жителям міста своєю присутністю на посаді?

Також, маємо професійного начальника ККП Кмітя, який тримає автопарк ККП у жахливому стані, який, навіть, може давити на смерть  робітників ККП. Мосціпану це підходить, бо разом з корита цямкають, а Кміть за це ще й  нагороди від корумпованих Порошенківських посадовців отримував.

А ми  живемо і терпимо критичний сервіс життя стаорений місцевими чиновниками! Зима тільки починається. Чого чекати від тупого ( цитата депутата Шеремети П.П.) Мосціпана і пенсіонера Кмітя Б.?

 

Вкотре «дякуємо» за вдалий вибір тим, хто голосував за  хворого консерватора  Мосціпана Йосифа!!!
P.S. Подейкують, що новопризначеним Головою РДА від “Слуги Народу” буде лікар, який є товаришем вищезгаданих чиновників та добродія. Служака часів Януковича, прихильник Порошенка, а тепер і ЗЕ фанат. То ж на що сподіватись? 74 відсотки виборців “дуже раді” такій ситуації. Як завоювання після Помаранчевих подій,  так і трагічні події 2013-1014 років “злили в унітаз” !!! Таке ж і тут. Прогрес! Надія? Розвиток? Так. Рух туди ж!  Дорога така ж. Напрямок незмінний! Будемо ліковані по-новому, не виходячи із коми і наступні роки!
БАНДУ ГЕТЬ!

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.