Звужене “покращення” для бучачан від Ковалка Андрія

 

Нововведення, під кінець існування Порошенківської влади, у Бучачі  робить член від “Свободи” Ковалко Андрій.

 

 

 

 

Теперішній міністр культури місцевого розливу сприяє популяризації ідеї у програмі “Зважені та щасливі”.  Андрій Михайлович запіклувався про здоровий стан населення  репресивним методом. Він намагається зробити пішохідний дифузор на  виході із продуктового ринку. Калібрований простір змусить людину задуматись про стан свого тіла, зекономивши на продуктах харчування, збільшивши час роботи на полі, на грядці…

 

 

Ніби добра ініціатива, але це гумористично, а друга сторона медалі – ідея “хапнути” хоч щось поки сидить на “теплому кріслі”.

 

 

 

Ковалко Андрій, користуючись внутрішніми корумпованими зв’язками у владних структурах, намагається захопити частину землі  в центрі міста. Після замірів ми побачили, що 1.3 метри  катета трикутника справа від площі, яку займав демонтований торгівельний кіоск, прихопив чиновницький підприємець. На фото видно  демонтовані бетонні плити, тобто ту площу, яка прихватизовується.

 

 

 

Голова міста Мосціпан цього не бачить. Або, скоріше всього, Андрій “порішав” з мером, який  “одобрив” бажання “Свободівця” мати  додаткову “грядку” в центрі міста.

 

 

 

 

 

 

 

Відділ містабудування та архітектури мовчить. Після затвердження проекту на створення лабіринту на площі Ринок, архітектурним чиновникам “море по коліна”.

 

 

 

А населення Бучача та гості спостерігають як в місті твориться архітектурний бардак, інженерний хаос, будівельний довгобуд та безглуздість у рішеннях чиновників місцевого самоврядування!

 

 

БАНДУ ГЕТЬ!!!

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.