Звернення Бучацьких чиновників до жителів міста

 

Жителі міста Бучач знаходяться в категорії ХУДОБИ для чиновників місцевого розливу. Пам’ятаємо як «красуня» Ірина Луценко (від БПП), називала депутата Верховної Ради КОЗЛОМ! Так і тут. Наші не відстають! Адміністрація Бучацького КПП в тому ж руслі! 

 

Порада – нехай самі на себе в дзеркало подивляться, а тоді збуджують свої деградовані мозкові звивини для вираження якоїсь думки. 

 

Уже впродовж якогось часу на пунктах прийому твердих побутових відходів ми бачимо специфічне звернення козлохудобного керівництва до жителів міста. До містян, які найняли цих паразитів на посадові місця. Пусти звіра під стіл, він і на голову вилізе! От і допустили жителі міста  до такого хамства в їх сторону. Самі винні! Чому? Тому що бояться, мовчать, протестують на дивані, не згідні  пошепки – надіються на розуміння та здоровий глузд від керівництва містом. Але є зворотнє. Є нагле і вульгарне. 

 

 

 

А тепер розберемось на двох пальцях. Якби сміття забирали відповідно до встановленого графіку, то звалищ не було б. У більшості, це чотири рази в тиждень має вивозитись сміття зі всіх точок прийому. А реально –  один раз на тиждень, або і на два. Отже, як бачимо,  обов’язки ККП  не виконує, затрати на паливо, виділене на виконання роботи,  розпихають по кишенях. Після цього людей прирівнюють до парнокопитних!!! От таке «Реаліті шоу» від чиновників місцевого самоуправління!!!

 

 

 

Нагадуємо, що керівником  Бучацького ККП є депутат від БПП – Кміть Богдан. Підлеглі цього чиновника бездоганно виконують волю пахана. Коли активісти розвішували на сміттєвих ящиках інформацію про фіксовані дні вивозу сміття, то листівки одразу ж зривали. А звернення до ХУДОБИ (ящик по вул. Лісова) під охороною і висить вже довший час!!! 

 

 

 

 

 

Черговий раз дякуємо виборцям, за «правильний вибір» голови міста Мосціпана, який вважає дії та рішення Кмітя Богдана правомірними і логічни. Так було і з смертельним випадком на робочому місці водія ККП, перевернутими транспортними засобами, аварією із кількома постраждалими, фіксованим зливом фекалій в річку Стрипа… 

 

Також дякуємо особі, яка проінформувала редакцію сайту про ексклюзивне звернення адміністрації Бучацького ККП до жителів міста!!!

 

БАНДУ ГЕТЬ!!!

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.