Зустріч громадськості щодо місця встановлення пам’ятника Героїв Небесної сотні й Героїв АТО

Задля обговорення проекту та місця розташування пам’ятника Героїв Небесної сотні та Героїв АТО, 7 лютого в РДА відбулася зустріч волонтерів, учасників АТО, представників громадських організацій та політичних партій.

Творчі особистості міста Бучач, такі як: Володимир Качуровський, Вадим Кісельов, Тарас Паляниця, Володимир Поморський, Володимир Слободян, представили, попередньо виготовлені, ескізи майбутнього творіння. Презентація проектів вразила емоційністю, яка наче повернула присутніх у минуле й відновила спогади про події Майдану.

     

     

На розгляд громадськості було винесено 4 місця розміщення пам’ятника:

1- алея на вулиці Лесі Українки;

2- біля адмінбудівлі (навпроти центру зайнятості);

3- біля спиртзаводу (навпроти аптеки);

4- біля пам’ятника С. Бандері.

Місце розташування пам’ятника, яке влада прийняла попередньо обмеженим колом осіб (Голова РДА Бебіх, Голова райради Фреяк, Голова міста Мосціпан Й.), залишилось на задньому плані. Одним словом, громадськість не підтримала думку владних структур.

.    

        Відбулась гостра дискусія щодо переваг між усіма, зазначеними више, місцями встановлення монументу. До згоди так і не дійшли. Ближче до завершення обговорення, присутні запропонували ще один варіант – це міський парк (навпроти Володимирської церкви на південному масиві). Знову ж таки, згоди у виборі місця розташування пам’ятника, не дійшли. Домовились, що кінцевою датою вирішення питання є 17 лютого 2017 року. До цієї пори  художники мають виготовити оновлені ескізи з прив’язкою до кожного із 5 запропонованих вище варіантів.  Саме тоді обиратимуть місце розташування та узгодити остаточний проект пам’ятника Героїв Небесної сотні та Героїв АТО. На думку Вадима Кісельова, “пам’ятник потрібно розміщувати там, де найбільше скупчуються люди, адже там завжди будуть фотографії, що нагадуватимуть про період знаменних подій…”

Запрошуємо активних мешканців міста Бучача долучитися до обговорення та взяти участь у виборі проекту пам’ятника Героям, а також місця його розташування.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.