“Запущено” шедевр спортивного майданчика

 

 

Дякуючи керівництву міста, та активній частині депутатського корпусу, бучачани спостерігають “вдосконалений” роками екстремальний місток. Це коло басейну, за водоcпадом. Жителі та гості міста, можуть спробувати перейти з однієї сторони на іншу із заплющеними очима, на одній нозі, рухаючись боком, задом або на четвереньках!  Хто цей атракціон підкорив, той може звертатись до міського керівництва за призом – земельна ділянка, тендер,  приміщення аптеки… А кому це не під силу, то потрібно вимагати від посадовців: підігрів води в страхувальному водяному каналі та видачу кави-чаю посередині переправи! 21-е століття! А чому би ні? Рух в Європу по-бучацьки!

 

 

Нагадаємо, що волонтер Соболівський неодноразово звертався до вищезгаданих персон з проханням облаштувати зимовий дитячий майданчик  для катання на ковзанах. Спорядження давав безкоштовно, але мав бути невисокий дерев’яний бортик із льодовим покриттям всередині.  Дивного нічого немає, що чиновники не підтримали цю ініціатику, коли бачимо, що вони навіть не можуть знайти кілька дощок  для безпечної переправи.

 

 

Туї, фонтанчики… на це виділили більше мільйона? Совкова ідея фарбування бордюрів, вазони вздовж запиленої дороги! Немає послідовності, господарності, прозорості в діях міської влади. Але  є захмарні зарплати, не контрольоване паливо, приватні водії, ручні юристи, теплі кабінети,  підлеглі – згідні зі всім, корумповані боти, секретарки…

 

Дякуючи випадку, що ще не відбулась трагедія на цьому мостику. Питання висить, а діти там регулярно присутні, ризикуючи своїм життям.

 

 

 

 

 

Цікаво, якими будуть інші “атракціони”, згідно плану розвитку міста? Невже машинки із квадратними колесами, гойдалки на одному тросі, колесо без сегмента кола, електромашини із ефектом  людини-лампочки, стрибки на батуті із петлею на шиї? Все можливо! Логіка та прогрес для чиновників, це як велосипед для риби! Бучацькі  “гіпер лупЕРИ”  “прогресують” у своїй діяльності!

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.