З Новим роком до Дня закоханих! Інформаційний блуд, реванш, бій за виживання!?

Назріває інформаційна атака бучачан. Пам’ятаємо, як за часів Януковича кілька рекламних  білбордів виросло за одну ніч. Відбувалось широкомасштабне зомбування людей! Але, як знаємо, це не допомогло! Революція прогнала ту владу.

 

 

Наприкінці січня ми бачимо таку ж ситуацію! Чотири величезних рекламних щити з’явились в центральній частині міста. Очевидно, що чиновники не хочуть відходити від влади, від фінансових потоків, від нагрітого місця, неадекватних зарплат! Не хочуть відповідати за розтрати матеріальних коштів, за корумповані земельні рішення, за привласнення громадського майна, за зміну генплану міста, за незаконні рішення..! Вони хочуть вплинути на свідомість несвідомих і знов поставити кермувати “окуня”, мовчазного, не конфліктного, покірного…

 

 

 

 

Наближаються вибори до місцевих рад! Перший крок до купівлі людських голосів зроблено. Герой  Януковича роздав новорічні “підарунки” пенсіонерам. Як правило, ще занесе в кожну церкву по 50 тис. грн. і священик на відправі “замовить словечко” за потрібну владі особу. Завуальована покупка електорату! Так працювало, працює і таке готується  тепер!

 

 

 

Встановлення білбордів не розглядалось на сесії міської ради! Виконком, членом кого є  Герой фруктового саду-спонсор раковим зазворюванням місцевого населення, разом з “тупим” мером, вирішили це питання. А тепер депутати одностайно піднімуть руки “ЗА” узаконення цього провокативного рішення! Ніхто не спитає чому і ніхто не поціквиться який прибуток принесуть ці експонати, як і ті, які вже давно встановлені!

 

Рішення про плату за рекламу на території міста не виконуються на 100%. Плату ніхто не встановлює і ніхто нічого не платить, починаючи з 20-ти річної реклами від Кмітя Богдана – води “Моршинська”!! Мосціпан осліп в цьому питанні, порушуючи законне рішення сесії міськради! Осліп і в питанні заборони встановлення кіосків, торгівельних павільйонів, прийняте ще 2014 року! Для чого нам тупі, сліпі, не свідомі, деградовані та корумповані керманичі?

 

 

 

Очевидні діяння  є методом втримання чиновника на посаді! Вибори пройдуть, “свого” пропхають і забудуть на всі 4 роки про електорат! А ми  будемо спостерігати те, що залишилось після Лушнякової подяки! Будемо отримувати новорічні привітання з місячною затримкою!  Забудемо про обіцянки…! Не побачимо “підарунків” і священики забудуть про дотації та політичні замовлення!

 

 

Неспроста район ще не має Голови РДА! М’ясники, прокурори, лікарі, МІЛІЦІОНЕРИ…- контингент Геройського бажання на цю посаду.  Користуючись туриститчним станом  обласного Голови від “Слуги Народу”, місцеві князьки продовжують панувати, мутити воду, уникати законності, дурити населення..! Хочуть служити собі і своїм, а не народу! “Чим далі в ліс, тим більше дров”! Час летить, надії тухнуть…! Активне населення із свіжими розчаруваннями тікає за межі країни!

 

 

Думайте! Не реагуйте на дурниці!  Читайте між рядками! Вирішуйте самі між своїми! Будьте розумні! Не робіть помилок у виборі! 

 

БАНДУ ГЕТЬ!

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.