“Ми є незалежними – і це найголовніше, ” – Добродомов Дмитро (відео)!

2 лютого 2017 року з робочим візитом до Бучача завітало керівництво партії “Громадський рух “Народний контроль”” в особі голови Добродомова Дмитра (який водночас є депутатом Верховної Ради та секретарем Комітету Верховної ради з питань запобігання і протидії корупції), голови виконкому партії Мисика Андрія й заступника обласної партійної організації Жука Петра.

Дмитро Євгенович розпочав із з’ясування теперішнього стану партії, підвів підсумки її роботи в місцевих радах, та роботи у Верховній Раді в статусі демократичної опозиції. “Найголовніше, що партія стала суб’єктом політичного життя в країні”, – зазначив Дмитро Добродомов.

Ми є горизонтальною платформою, не вертикальною, де, як завжди, столичне керівництво собі щось видумує, “спускає на низи”, а там щось виконують і т. д. Ми з першого дня говорили про те, що нам головне об’єднати людей, які сповідують  принципи розуміння того, що країна потребує тих змін, яких вимагають на сьогоднішній день люди і цим людям на місцях краще знати, які є проблеми і як їх вирішувати”.

     “Ми є самостійний суб’єкт політичного життя. Ми – партія. Хтось колись нас називав “проектом під місцеві вибори”, але вони давно минули, а ми розвиваємося далі. Наша мета дуже проста – у наступному парламенті мати фракцію, а ця фракція має бути у владі, а на місцях мають працювати наші досвідчені люди, які перебувають у партії”.

     Андрій Мисик розповів про розбудову партійних осередків, про те, що потрібно згуртовувати людей, адже “ми разом вирішуємо, що для партії є добре, а що погане”.

Ми – соціально орієнтовані на просто українця”, – підсумував  Дмитро Добродомов.

Разом із слухачами обговорювали питання, що стосуються нових законів у підприємництві та прийняття нового бюджету. Вели дискусію про перспективи підняття економіки країни, прийняття Верховною Радою законів, реальний стан так званого безвізового режиму з Європою. Жваву суперечку викликали питання, що стосувалися дій підприємців під тиском нових податків, теперішньої позиції Надії Савченко, причини підвищення комунальних тарифів, варіантів припинення війни на Сході й становища, так званих, ДНР та ЛНР.

Пропонуємо переглянути короткий фото-відео звіт. Зустріч, діалог, проводжання.

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.