Яке “їхало” – таке “здибало”!

Віднедавна на дорогах Бучаччини бачимо рекламно-агітаційний транспортний засіб “Мерседес Спрінтер”. Право власності дозволяє розпоряджатись своїм майном в будь-якому напрямку. Хто рекламує свій бізнес, хто бренд продукції, а власник цього мікроавтобуса рекламує Петра Порошенка. Так сталось, що тільки весна 2019 року спонукала підприємця полюбити національного шоколадного магната. Чи то цукерки виявились смачні, чи обіцянки Петра пішли на користь, чи умови праці на маршруті покращились? Мабуть обіцянки залишились обіцянками, цукерки за ціною ковбаси не смакують, а водійські умови праці жахливі! Який мотив? У чому інтерес? Чому очевидне стає неймовірним?

 

 

Як стало відомо, власником мікроавтобуса є ліцензований перевізник пасажирів Карпюк  Володимир. Чи то любов по-Європейськи, чи превілеї в тендені перевезень від адміністрації району, чи фінансове заохочення, але цей фарс пасує, як сідло для свині! Дороги жахливі, дорожня розмітка відсутня, паливо дороге…безпека пасажирів під великим питанням. Чим втішається Володимир? Чого хоче досягнути своєю агатіцією? Чому з 2014 року не рекламував свого улюбленця? А чи після виборів президента буде піарити центрового обіцяльника? Питань багато, але мікроавтобус робить роботу. А якщо вникнути в суть ситуації, то це реклама подальшого життя в найбіднішій та найкорумпованішій  країні Європи. Живемо там, де права людини множать на нуль. Життя в країні, де правоохоронні органи захищають не громадянина, а чиновника! У країні, де панує беззаконня і безкарність. БРАВО ВОЛОДИМИРЕ!!!

 

 

Небайжужим варто звернутись до Карпюка і з’ясувати в якій державі він живе і як він спромігся полюбити рекламовану особу. Можливо, ми живемо в іншому вимірі, на інших планетах, за іншими правилами та законами, чи чогось не розуміємо!

 

 

27 років одне і те ж! Одні й ті ж граблі! За копійку, за мізерне зацікавлення люди готові переступити через здоровий глузд. Тому що доведені до зубожіння, розчаровані, зневірені. Задоволення отримують тимчасове, а  наступні 5 років терплять знущання можновладців! А останні сміються з дураків і примножують свої статки. 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.