Вибори пройшли! Бучач “завис”. А що далі? Та невже?

Пройшла епоха Кравчучок, Кучмивізму, Яниковського бандитизму і Порошенківської деградації. На місцевому рівні хамелеони прогресують у зміні своїх кольорів, політичному смаку, партійних вподобаннях. Зараз прийшов новий етап –  переформатування. Після революційних розчарвкань від Ющенка і після втрати віри у справедливість від Порошенківської банди, ми спостерігаємо черговий рівень трансформації свідомості, незрозумілих перевтілень та спроб брехливої підміни розумінь. Ціль – залишитись на теплому кріслі, або відновити доступ до втраченої влади.

 

Задля відновлення пам’яті, нагадуємо, що після трагічних подій з розстрілом звичайних протестувальників на Майдані у Києві, владу отримав президент Петро Порошенко з однойменною партією БПП “Солідарність”!!!

 

Щоб зайняти посаду Бучацькі особистості одразу змінили погони, або підмазались під шоколадного магната, не знаючи чим це закінчиться. Ніхто не відмовився від партії і від її діянь до теперішнього часу!!!  Престиж і репутація виявилась неабиякою. Економіка, рівень життя, медицина, соціалка, освіта, дороги… Оцінюємо, знаємо, пам’ятаємо.

 

Герої епохи розвалу країни 2014-2019 рр, є депутати від неіснуючої, в політичному просторі, партії БПП міського  рівня:

 

1 – Сушириба Б. І. Перший номер у списку БПП на виборах. Переформатований  член від партії “Наша Україна” до ситуаційної провладної партії “Соділарність” бариги Петра.  У минулому депутат райради, а при Порошку – депутат міської ради. Минула партія продала інтереси Майдану у 2004 році, а теперішній варіант зробив країну найбіднішу і найкорумпованішу в Європі! Гарний вибір! Вдалий! І це неодноразово! Значить закономірно! А ЩО ДАЛІ??? ТА НЕВЖЕ???

\

 

 

 

2 – Кміть Б.І. Депутат від “Солідарності”, але вже поміняв погони під “Самопоміч”. Спроба вийшла не вдалою. Тому очікуємо сюрпризів. А ЩО ДАЛІ? ТА НЕВЖЕ? Тут нічого дивного! Закономірно.

 

 

 

 

 

 

3 – Губський С. Г. – у минулому член кроликової партії “Фронт Змін”. Був депутатом райради, а тепер від “солодкої” партії депутат міської ради. На засідання не з’являється, але ідеї Порошенка підтримує, так як депутатом від БПП являється і на теперішній час!!! А ЩО ДАЛІ? ТА НЕВЖЕ?

 

 

 

 

 

5 – Кривко М.І. – Депутат від Петра Порошенка у міській раді. Партії тримається, мандат зберігає! А ЩО ДАЛІ? ТА НЕВЖЕ?

 

 

 

 

6 – Гнат Р.Б. – Депутат від Петра Порошенка у міській раді.  З партії не вийшла, а, отже, життя комфортне і безпечне! А ЩО ДАЛІ? ТА НЕВЖЕ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У депутатському корпусі Бучацької районної ради хамелеони будуть проявляти себе активніше, так як там їх більше і можна краще сховати очі. Герої фракції від геноцидної партії Порошенка у райраді являються:

1 – Щиголь Олег О. (голова фракції). Медицина району процвітає!

2 – Бебих Віталій В. (голова РДА в історії) Пропихач барижних інтересів і прикривач беззаконня в районі.

3 – Головацький Михайло Я.

4 – Головецький Сергій М.

5 – Люховський Мирон М.

6 – Карачка Іван В. Виконувач ролі покупця, від місцевого олігарха, голови РДА. Подарок позашляховика, після подій на Майдані 2014 року, підкреслило гнилість системи, піддатність особистостей на кусочок хліба і корумпованість вищих чиновників у районі.

7 – Керницький Михайло М.

8 – Кущнірчук Степан М.

9 – Островський Андрій Г.

10 – Фреяк Віталій Й. Голова районної ради. Автор багатьох корупційних скандалів. Активіст у не законному голосуванні депутатів ради, в підтримці Порошенка на виборах у президенти.

11 – Фреяк Йосип В. Вчитель і наставник номера 10.

12 – Яворський Петро Я. Рупор Бучацького магната Петра від бариги Петра у районній раді.

 

Поважаючи інтереси всіх жителів країни, щиро “дякуємо” за реформи від влади 2014-1019 років. ВАШУ ВІДДАНІСТЬ ІНТЕРЕСАМ ПАРТІЇ ТА ПІДТРИМКУ ВСІХ РЕФОРМ МИ ОЦІНИЛИ НА ПРЕЗИДЕНТСЬКИХ ТА ПАРЛАМЕНТСЬКИХ ВИБОРАХ!!! Таке ніколи не забувається!

 

 

БАНДУ ГЕТЬ!!!

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.