Ворон ворону око не виклює!

 

Останнім часом на одній із сторінок “ОБЩЕдоступних груп” під редагуванням депутата міської ради Анатолія Дубини, спостерігаємо за  маніпуляціями думками читачів, обманом, перекручуваннями. На загальнодоступній сторінці сайту “Бучацького інформаційного порталу” подаються конкретні факти про діяння влади міста. А ця особа всілякими методами намагається перекрутити ці факти, прикриваючи та захищаючи владних осіб.

 

У останніх наших публікаціях йшлося про те, що переїзд коло ж/д вокзалу жахливий ще від зими цього року. Очевидно, факт! Дубина опираючись на думку корумпованого Нетреб’яка В. стверджував, що це дрібниці і що переїзд готується до капремонту, тому жителі міста МАЮТЬ користуватись дорожніми шедеврами міської ради із затратами в автосервісах міста. Вже от-от жовтень місяць, а роботи не ведуться і навіть не почались. Яму засипати також не збираються! Бачимо, що два депутати Нетреб’як і Дубина прикривають діяльність голови міста Мосціпана!!!

 

Щодо прихватизованих сходинок начальником БККП Кмітьом Б., депутат Дубина також виявив підтримку чиновника  і заявив повну брехню!

 

На фото з 27 липня видно приналежність сходинок і матеріал виготовлення. Нагадуємо, що Дубина звинувачував адміністрацію БІПа в тому, що сходинки, які знаходяться на дачі у Кмітя виготовлені з бетону, а сходинки на Торговицю були тільки з каменю! Тобто сходинки перелетіли НЕ з ремонтованої ділянки пішохідної доріжки. А це брехня!

Також про робочих, які працюють на дачі у чиновника – не Дубині судити. Власники суміжних дачних ділянок підтверджують наявність такого. Останнє – це накриття плівкою малої будівельної конструкції чотирма робочими 6-го вересня з 10 до 15 год (приблизно). Бачимо брехливе прикривання депутатом Дубиною А. чиновника Кмітя Б.

 

Також, Дубина певний час стверджував, що договір із зятем депутата міської ради Шеремети Петра є продуманим і коректним! Бив себе в груди заявляючи, що він був учасником складання договору і всі пункти обовязків та відповідальності сторін включено. Не пройшло й року, як зятьок передумав виконувати умови договору. Надходження в бюджет зупинились, а знаки про платне паркування та залишки синьої фарби залишились. То ми щось тут не розуміємо! Якщо договір правильний, то мала б наступити, хоч якась відповідальність за невиконання умов?! Знову, такий собі, Бучацько – Будапештський меморандум?! Задоволений залишився орендар та онімілий мер Мосціпан, Дубина, юристи, депутати,  а  жителі міста залишились обдуреними! Тут зятя та й самого депутата Шеремету П. знову свідомо прикривав той же Дубина А.

 

 

Складається враження, що цей депутат є особою з одностороннім баченням ситуацій і там де замішані його “побратими” старається будь-якими методами відстояти їх “недоторканість”. Юристи міськради та комунгоспу, які являються ручними у своїх босів, мовчать, бачачи реальні факти, або ж вони замішані в цих махінаціях. Вони, по потребі, приготують відписки, відмазки, каламутять воду! А Дубина А. має свою думку і видає її, як єдино правильну! І його ідеологічний рух «в одній упряжці» з посадовцями, тут більш ніж помітний.

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.