Вночі знайшли трактор

        У кінці робочого дня 22 лютого 2018 року о 18:30 по дорозі в напрямку міста Тернопіль, активісти побачили трактор, який належить Бучацькому ККП. Після спостереження за його напрямком руху виявилося, що транспортний засіб приїхав через поле  села Медведівців в село Пишківці,  будинок 65, що на вулиці Грушевського.  На подвір’ї також стояло пасажирське авто “Volkswagen”. Після запитання, до присутньої коло трактора особи, про право спецтехніки комунгоспу міста Бучач знаходитись  на приватній території села Пишківці, відповідь активісти так і не отримали.  Проконсультувавшись з кимось по телефону чоловік, вимагав вийти за  межі приватної території.

 

Після цього ми викликали поліцію, щоб з’ясувати правомірність та  законність даної ситуації. Тут ми ще раз впевнились у корумпованості бучацьких чиновників, які користуючись “телефонним правом” зловживають своїми повноваженнями і прикривають свої злодіяння. Підтвердилось це раптовим запитанням працівника поліції про наше відношення до трактора. По другому – що нас хвилює чиновницький бізнес?

 

Взявши в нас пояснення, працівники поліції намагались поїхати, але ми їх засипали питаннями, на які люди в погонах не змогли відповісти. Спілкувався з нами Боднар В.В. – інспектор сектору реагування патрульної поліції. На вимогу надати нам документ, чи маршрутний лист тракториста,  поліціяни розвели руками. На пропозицію можливої крадіжки водієм майна, яке належить громаді міста Бучач,  працівники поліції змовчали. Але найбільше нас здивувало те, що  письмове пояснення у ймовірного  водія трактора, бучацькі поліціанти так і не взяли. “Телефонний договірняк” вирішив затягнути справу до ранку, а зранку і маршрутний лист надрукують і юрист ККП Мартинюк В. (колишній працівник міліції) придумає “казочку” про безвихідну, критичну ситуацію, яка змусила водія трактором їхати в село Пишківці. І тут будемо гратися хто дурак, а хто розумний.

 

У цій ситуації виникає багато логічних запитань:

1-Яка ситуація з паливом?  Приватне авто використовує такий же тип палива,  що й трактор? Де контроль? Яке пояснення для громади? Хто повірить в чесність і добросовісність?

2- Чому керівництво  ККП  розпоряджається майном громади не прозоро, зловживаючи ним? Можливо й більшість спецтехніки знаходиться у нічному володіння водіїв БККП? А як тоді охоронці, охоронна територія автопарку БККП? За що платимо?

3-Яка відповідальність водія за збереження на приватній території спецтехніки в не робочий час?  Яка відповідальність за технічний стан, можливі пошкодження трактора, який не є його власністю?  Чим це пояснити? А громада Бучача хоче знати і не погоджується з таким бардаком!

 

  

 

У цій ситуації підтверджується договірняк начальника ККП Кмітя Б. та голови міста Мосціпана про недоторканість авторитарного керівництва в сфері місцевого самоврядування. Вже вранці 23 лютого Мосціпана і його пані, службовий автомобіль “Skoda” знову доставляв з місця проживання на роботу.

 

 

Трактор о 7:30 ранку повернувся в парк комунгоспу! Чому  Кміть не їздить на службовій “дев’ятці” чи на тракторі, а користується приватним авто?  Їздить, знову ж таки, згідно  “казочки” юриста ККП – яка розказує, що  чиновник заправляє та обслуговує за всій кошт.  Хто вірить?  Президент бреше – його представники від БПП теж не відстають!!!

 

Чи не є це черговою підставою  на звільнення начальника ККП Кмітя з посади?  Кількість порушень свідчить про некомпетентність, зловживання та не раціональність в діях посадовців як Мосціпана, так і Кмітя.

 

 

Чекаємо на відповідь від працівників поліції. На черзі відео події і оприлюднення очікуваної відповіді!

 

БАНДУ ГЕТЬ!!!

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.