Вітаємо жителів м.Бучач із можливістю вибору.

Адміністратори сайту  BUCHACHNEWS.COM порушують пряму дію основного Закону України!

 

     1- Провокаційна стаття на  BUCHACHNEWS  про  шкідливість інформації для читачів на (нібито) сайті-клон розцінюємо, як безглузда і не цивілізована позиція. Стаття 34 Конституції  України гарантує кожному право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань.

     2- Макети сайту вибирається на стандартах WordPress і ними можуть скористатись мільйони користувачів. А про шкідливість, чи ні, то на цю оцінку, адміністратор сайта  не має жодних  повноважень. Продовженням  Ст 24 Конституції України є те,що кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб – на свій вибір.

Сайт BUCHACHINFOPORT.COM створений в зв’язку із:

1-Призупинка в існуванні сайту BUCHACHNEWS.COM.  Ще з квітня 2016 року була офіційна заява про  категоричну відмову, одного із адміністраторів – Гребеньовського Віктора в інформаційній підтримці сайту. Сайт існував, але мовчав.

2- Потреба жителів в інформації, яка не освітлюється ні в газеті Нова Доба, ні на сайті BUCHACHNEWS.COM;

3-Створенням групи громадських організацій, активістів, жителів, які хочуть змінити застійний стан в розвитку м. Бучач.

4-Покращення спілкування між жителями міста Бучач в їх буденному житті ;

5-Оприлюднення можливої злочинної, корумпованої, не прозорої, кулуарної діяльності владних осіб.

        На даний час Гребеньовський Віктор знову працює над зависшим сайтом, наповнює його інформацією.  Передумав, чи змусили? Це вже другий раз Віктор змінює свою позицію. Ще бувши кандидатом в депутати до місцевої влади,  він обіцяв вести відеорегістрацію пленарних засідань міської ради. На даний час вже пів року не сдійснює такі дії. Передумав, чи змусили? Але це його особиста справа. Разом з тим ми зрозуміли, що навіть будучи не при владі (люди не дали голосів) не стабільність власної позиції взяла верх, чим задовільнили свої інтереси особи, які керують містом, мають доступ до фінансів, ресурсів, гербової печатки. По ЗМІ ми бачимо “цирк” у Верховній раді, а тут – це наш, Бучацький “цирк”!

      Міська влада себе оберігає обмеженою  кількостю засобів масової інформації.  Читаючи BUCHACHNEWS і газету Нова Доба ми бачимо, що життя в Бучачі «як в шоколаді» . Їх керівники освітлюють події із сторони, як їм потрібно, як потрібно владі,  їх  спонсорам. Але правда є така, що кожне інформаційне джерело має свого читача. В такому малому місті, як Бучач , жителі міста мають мати можливість знати про всі справедливі, чесні  події з різносторонніх джерел, які їм до вподоби.

 

     Ще раз Вітаємо жителів Бучача із можливістю читати статті на різних  сайтах, робити висновки в прозорості і чистоті висвітленої інформації.

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.