Вітаємо з Днем народження суддю Федорончука Володимира

 

Днями святкував своє День народження відома “зірка” Бучацького районного суду – Федорончук Володимир! Бажаємо щастя, здоров’я і всього того, що “порішав” не винним людям своїми  рішеннями, будучи в мантії! Нехай сняться, кожної ночі, всі, хто постраждав від не законних  рішень !

 

Був присутній, скоював чи ні, винен, чи не ні звинувачений…, але щоб Федорончук Володимир відчув бумеранг нервових потрясінь, фінансових витрат, розвал сім’ї, захворювань бажаних і не прогнозованих…! Кесарєву – кесарєве!!!

 

Святкував пан суддя у вузькому колі з головою міста Мосціпаном Йосифом, діючим депутатом міської ради Нетреб’яком Володимиром та з колишніми посадовцями правової, торгівельної та виробничої системи, … і також з теперішніми підприємцями.  Федорончук з усіма гостями “балу” порозбігались, як щурі по норах, коли зрозуміли, що “бал” відбувається на одному «кораблі» разомі з простими містянами. Світ тісний. Місто мале!

 

Хто за що, хто і з якої причини, хто  в якій залежності і від кого…, а хто тільки для компанії з філіжанкою кави, за свої і без боязні сторонніх очей. Хто чого і хто кого боїться? Вітаємо за те, що гості іменинника, і сам іменинник, впали “нижче плінтуса” в очах господарів закладу та простих жителів. Великі перці, але…!

 

Тепер ми розуміємо весь цирк, який створює мер міста Мосціпан з корумпованим депутатом Нетреб’яком Володимиром!

Шоу задля піару, створення штучних конфліктів.., а все заради свого власного інтересу, задля власної наживи, одурманення людей під прикриттям “криші” в образі іменинника!!!!

 

Ще раз вітаємо, Володимире! Покиньте посаду по-доброму, йдіть в сім’ю і нехай діти та внуки втішаються батьком та дідусем, та не приймають Божі покарання за не логічні, корумповані, проплачені, чи узурповані діяння близького родича! Не мутіть воду! Зірка погасла! 

100 років, але без нас! В своєму болоті! З своїми жабами! 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.