Вітаємо, але попереджаємо! Влада корислива та злочинна!

 

Маленьке туристичне місто –  Бучач, яким керують і керували такі ж перевертні, пристосуванці, схемисти та брехуни, як і в найвищих ешелонах нашої України, йде на дно. Теперішня влада сидить на посадових кріслах заради наживи, індивідуальної користі, користуючись круговою порукою, корумпованості, кумівством, батьківським авторитетом, та беззаконністю на даному етапі життя країни!

 

Ідея зробити Бучач містом обласного значення – це замилювання очей містянам. “Зуби сушать” Барні, Гройсману…, всім “пришельцям”,  від провладної партії ті чиновники, хто сидить на бюджеті. Чи хтось має свою думку? Чи можуть піти проти вказівки зверху? Однозначно, ні!!! Вони розуміють, що потрібно служити тому, “хто в будку хліб кидає”! 

 

Для залучення якомога більше туристів міська влада створила  сучасні екстримальні умови. Не потрібно робити крок в бік, а просто проїхатись центральною вулицею міста. А що там позаду?  Крок в сторону? Чого чекати? На що надіятись?  Як  наслідок – де лікуватись, якщо залишитись живими?

 

Головний “жрець” міста Бучач – Мосціпан Йосиф, розробив програму “Безпечне місто”! Де? Кому? Для кого? На даний час, так як і створення НАБУ, НАЗК…ми бачимо великі затратні кошти, а результату – НУЛЬ. Як і перші, так і останні захищають себе, самі регулюють і коректують  інформацію, а як потрібно, то перекрутять явне за їм потрібне.

 

 

 

Центр міста. Ремонтні роботи продовжуються ще з минулого року. Дитячий садік  «Теремок» розміщений за 2 метри від об’єкта, де тече брудна  вода, живуть гризуни, висота, глибина… Діти та пішоходи в небезпеці!!! Також багатоквартирний будинок, автомобілі… Жодного знаку, загорожі, попередження…!

Де окуляри головного жреця міста? Підрядчик Яструбський С. також не при тямі?   Чекають трагедії? Де цінність людського життя? Який сенс програми “Безпечне місто”? Як розуміти смисл святкових вишиванок на тілі чиковників міста? 

Мовчіть! Дякуйте! Підтримуйте! 

 

           

 

 

Що твориться під носом чиновників “Білого дому”? Головний жрець  міста завжди хвалиться своїми досягненнями в достатньому фінансуванні на якісне дорожне покриття міста. Але як  Супрун Н. старається “покращити” здоров’я українців, так наш “авторитет”  старається створити комфорт для своїх виборців!  Факт на лице. Не приховати!

Насолоджуйтесь! Дякуйте! Підтримуйте!

 

 

 

 

 

 

 Районна дитяча бібліотека. Головний вхід. Жрець  – Йосиф створює екстримальні, унікальні умови для дітей. Цегла. Штукатурка. Висота. Голова…Ще й інформаційним медом помазано про зв’язок бібліотеки із США.

Заходіть! Ризикуйте! Дякуйте! Підтримуйте!

 

 

 

Проходячи повз будинок №28, вулицею Галицькою, турист чи житель міста може відкоректувати якість зору на першому поверсі будівлі після падіння елементів будівлі із третього поверху. Неодноразово, ще з минулого року, жителі про це “кричали” владним хамелеонам, але “віз і нині там”! Ні начальник ККП Кміть Б.І., ні   Мосціпан Й.М. не відреагували жодним чином. Це не хвороба  в діяльності!  Це ДІАГНОЗ!!! Мосціпан не бачить, Кміть не робить і в них все добре. А поблеми “спасіння потопелька – діло рук самого потопельника”!

Ходіть! Ризикуйте! Дякуйте! Підтримуйте!

 

 

 

 

 

По вул. Галицька  89, Ви  можете поправити зачіску на першому поверсі в перукарні  будинку, якщо цегла, штукатурка, чи металічні частини впадуть на голову із другого поверху. Комфорт, умови та сервіс на місці. Жрець Мосціпан Й. і йому подібні,  про це подумали і тему “Безпечне місто” для себе закрили на даній ділянці.

Ходіть! Ризикуйте! Дякуйте! Підтримуйте!

 

 

 

 

 

 

 

 

Індивідуально – екстримальний проект  Мосціпана з одностороннім рухом на ж/д переїзді в прогресі. Депутат Нетреб’як Володимир, в якого це нововведення під носом, не бачить нічого. Не реагує.  Чекає компенсації свого мовчання в задоволенні індивідуальних інтересів. Та й не тільки ця особа вичікує. Хто мовчить, той залежний. А таких  – весь список каденцій депутатського корпусу панування  Пивощуцько-Оверко-Мосціпанської каденції!

 

 

Стан доріг в місті – це пряма відповідальність голови міста. Тобто за всі “комфортні”  умови на дорогах міста, ми завдячуємо особі, яка має конкретне прізвище та ім’я. На даному етапі – це МОСЦІПАН ЙОСИФ МИХАЙЛОВИЧ!!!!

 

 

 

 

 

З гаслом “Я дорогу не зроблю, але площу Ринок реконструюю”,  “історичний”  мер міста  не зробив жодного руху ні в одному, ні в другому напрямку!!!  Автомобілі б’ють піддони двигунів, водії отримують дискомфорт в паркуванні… От Вам і напрямок думок  жрецької душі! А слово “реформи” від президента, так як і слово “реконструкція” від місцевого жреця викликає алергію, роздратування та злість! От Вам господарність!

Насолоджуйтесь! Дякуйте! Підтримуйте!

 

 

 

Жрець вважає ідеальною роботу начальника БКПП Кмітя Б. і бажає бачити його правонаступником  на добре “нагріте” крісло. За таких умов буде гарантоване  замовчування, прикриття та й збереження панських правил! Тому й не вважає за правильне звільнення підлеглого. Знову брак зору,  чи корупційний зв’язок в замовчуванні недобросовісного виконання обов’язків, як з однієї так і з другої сторони?

Із даного місця тверді відходи повинні вивозитись чотири рази на тиждень!  За це люди платять! Це в графіку! Реально –  сміття місяць не вивозиться!  На папері графіку виконання – одне, а в наявності цілком по-другому!!!

Платіть! Дякуйте! Підтримуйте! 

 

Щось тут не так!  Чому терпимо? Чого чекаємо? Дістало! А можливо це когось задовільняє?

 

 

 

БАНДУ ГЕТЬ!!!

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.