Відгодівельний – не жителі, Цукровий – трагедія

 Міська влада під кОрівництвом Мосціпана Йосифа, вважає, що жителі цукрового заводу та «Відгодівельного» не є мешканцями міста Бучач, як і самої планети Земля. Створені космічні умови міського сполучення є ганебними та первісними в XXI-му столітті! Мосціпан, будучи заступником екс-мерів Пивощука та Оверка, успадкував   всі варіанти створення «комфортного життя», знущається над населенням міста. Уособлюючи негатив з користю власної наживи, піару та можливості свого збагачення,  місто стає не привабливим, не комфортним та депресивним. 

 

 

Кожного дня міський автобус 57 раз приїжджає на космодром «Відгодівельний»! Умови для пасажирів  – прогрес десятирічної каденції  мера! Очевидно, що посада Мосціпану пасує, як сідло для свині! Факти наявні!

Як говорить Оля Полякова: «В Європу хочете? В жопу», не шановний мер!

 

 

Модернізована зупинка  «Цукровий завод» народилась померлою! Цей витвір мистецтва заснували, коли почалась реконструкція Бучацької Ратуші. Окуляри керманичу не допомагають. Не бачить, що коїться під носом, тим більше те, що є вдалині! 

 

 

 

 

 

 

 Місячна зарплата Мосціпана 2000$! Крім того має в підлеглості корумповано покірних депутатів, 4 секретарі, заступника, юриста, водія і автомобіль. Авто не ідентифіковане логотипами, затемнене не дозволеною плівкою, зберігається в приватному гаражі водія і використовується в приватних цілях щоденно! Чи можемо ми утримувати такого паразита на тілі міста? Потрібно дезінфікувати шкідника, ізолювати від влади, зробити аудит шкідливої діяльності та «сушити сухарі» для підгодівлі! 

 

 

 

 ЩЕ РАЗ ДЯКУЄМО ВИБОРЦЯМ, ОСОБЛИВО ТИМ З КОСМОДРОМУ, ХТО ПРОГОЛОСУВАВ «ЗА» ТЕПЕРІШНЬОГО ГОЛОВУ МІСТА!

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.