Вічний бізнес…Ратуша, фонтан, сніг, дороги…

      Сьогодні  25.07.17, жителі міста бачили дивну картину. Коло фонтану міста Бучач, голова міста Мосціпан Йосиф, та його права рука – нач. Бучацького ККП Кміть Богдан попали в безвихідну  ситуацію. В цей день погода нас зустріла теплим, безвітряним ранком. В звязку з цим виникла версія, що ці друзі-керівники хотіли охолодитись, скупатись в прохолодній, свіжій воді фонтану. Стали мірятись  в кого більший живіт. Час йшов. Мали місце конкурентні дискусії.  Як бачимо Мосціпан переміг. «Глобус», за час правління містом,  виріс великий. То ж Йосиф мав лізти в фонтан першим. Але несподзянка його стримала.  Воду в фонтані  хтось завоняв, забруднив та ще й надпив!

 

 

Високі керівники шукали злочинця справа, шукали зліва та й позаду себе, але нікого не знайшли.

 

 

 

 

 

 

 

Ще три дні тому діти купались, веселились, та охолоджувались в фонтані.  Що сталось? Який скунс тут поселився! Хто «ворог народу»? Хто «шатунить» в місті Бучач??

        

 

   

 

          Перший раз Богдан і Йосиф хотіли «бути з народом», попробувати радіти комфортним життям  бучачан, але доля повернулась до них задом. Промах. Невдача.

 

             Ми ж знайшли шкідника. Він привізся  на авто, на якому  Мосціпан не хотів їздити. То ця особа витягнула водосмокталку та довгий вужик з багажника ексмерського авто. Висмоктав воду і збирався зникнути. Але не там то було. Ось шкідник. Ось злочинець.

 

           Фото головних героїв мультсеріалу бачите. Якби не було їх, то не було б про що писати. Велика подяка їм за їхні діяння, поведінку та «розумні» рішення.

 

     

 

                  А правда така. Фонтан це одне із непрозорих пунктів витрати коштів із міського бюджету. На першому місці це Ратуша. Там мільйони. Тут сотні тисяч в рік на утримання, та ремонт. Це тягнеться десятки років. Мосціпан не бреше говорячи, що не у всіх  районних центрах є фонтан. Так. Дійсно. Такого фонтану не то що в області, а в Україні нема! Комунгосп кожного тижня чистить та міняє воду… Сьогодні була аналогічна ситуація. Висмоктувач води – це працівник комунгоспу, який виконував вказівку шефа. Ще  три дні тому діти купались. Вода була нормальна, а якщо ні, то як дозволили чиновники допустити купатись дітям в порченій воді фонтану.  А тут що? Мерія скаже (виправдовуючись) ми  всьо зробили для нормального існування фонтану. Але результат на лице.  Існують такі варіанти – або безмозглі та безвідповідальні керівники, корумповані і тупі порадники, або бучацькому населенню так треба! Самі вибрали, самі й мучяться довіряючи обранцям.

 

     Завтра засідання клубу Що? Де? Коли? Тобто засідання сесії міської ради. Депутати, в більшості ситуацій голосують не знаючи відповіді на ці три запитання. Ще є одне – за скільки? Це запитання інтересує населення, але ніяк не інтересує депутатів, мера, апарату міської ради. Отже знову  будуть виділяти гроші на фонтан, на мурчики-заборчики, дрельки, насоси, на ремонт балконів…  В середньому на фонтан депутати виділяють від 300 до 500 тис в рік. Проблема, як і з мусорними ящиками, на лице.  Час покаже. Результати рішень будемо бачити. Тоді й робіть, шановні виборці, висновки хто керує,  хто і за що голосує.

 

        Авто ВАЗ експлуатується кожен день. Граблі, лопати, електротехніка, повний екіпаж…А зазнайко  Мосціпан,  дякуючи теперішнім депутатам, потратив наших 200 тис грн на друге авто. Чи не міг би Йосиф Михайлович возити свій зад на ВАЗі? Звичайно міг би. Це факт. Це кожен скаже.

 

       Міська казна це не власна кишеня депутатів та Мосціпана. Розподіл земельних ділянок – це не прозора, корумпована та  керована мерією та земельною комісією  сфера підкупу депутатів, та силовиків. Тому й жирують керівники міста дерибанивши між собою земельні ділянки, даючи привілеї в рішеннях певним особам, кругова порука і кумівство. Відчувають безнаказанність, безвідповідальність та творять свавілля!

 

 

Населення заслуговує місцевого керівництва своєю контрольною бездіяльністю. Якщо населенню все рівно що, де, як, чому, за скільки…, то й чиновник почуває себе як кіт в маслі!

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.