Вгодити, пропіарити, принизити – життя по-бучацьки від місцевих чиновників

     Переглядаючи відеозапис сесії  районної ради, ми побачили як  відбувався організований масовий протест головних ліквідаторів Бучацького району проти самозабезпечених, незалежних активістів! Причина – активісти перешкоджають пузатим “шатунам” розважатись в робочий час, виконувати певні дії для задоволення особистих інтересів та зловживати службовим становищем! 
     Головний діяч свята – валютолюбний та самовпевнений представник партії Петра Попрошайки – Фреяк В.  Цей чиновник затітушив всіх тематичних персон задля дискредитації дій громадських активістів. Імпровізована сцена невдоволених зайняла більшу частину засідання сесії райради.  Стараючись вгодити районному ПАПІ, чиновник викликав на відмазувальний звіт працівника підприємства “Гадз”- Олега Грицака.
Отже, два колишніх банкіри Фреяк та Олег увійшли у змову. Одна ціль – захистити головного олігарха району, а друга – дискредитувати працю активістів.  Вони забули, що це не свавільна зміна курсу долара три рази за день, як було в старі часи. Тоді ці товариші дурили населення та наживались. А тут друга пісня! Тут люди кажуть, що так і що не так, тому дана ситуація бісить цих пристосуванців.
Не розуміємо також, чому  дискусія гостя почалась із вручення нагороди від адміністрації працівнику підприємства. За що? Мабуть за згоду прийти, виступити, пригрозити активістам, пропіарити районного магната та згадали взаємні послуги.
Також  Фреяк, вихований на районному лісі, поставився до активіста Простого В. по хамськи. Чиновник надав слово і через хвилину, не вислухавши, довго кричав, щоб той покинув трибуну. Простий Володимир за віком годиться у батьки Фреяку Віталію. Але це молодого чудовиська не зупинило. Боротьба за власну недоторнаність закрила свідомість і порядність у цій особі. Посада з людини робить нелюда!
В якій країні світу пересічна особа буде вказувати про право, обов‘язки та можливості поліціянта при виконанні ним службових обов`язків?  Ніде! Але сіра маса може собі це дозволити. Фреяк цьому приклад! Він викрикає, що поліція не має права бути в будівлі, де в робочий час чиновники “тренують” свій голос. Також ставить вимогу керівнику поліції, про неможливість у майбутньому реагувати на виклик поліції до “культурних людей”! Дурдом! Каламбур! Повна деградація! Ось що робить з людиною посада, манія величності та гроші!
Наступний герой протесту – співучасник маніпуляцій із призначенням начальника  будинку культури, міністр Бучацької культури Ковалко Андрій.   Цей чиновник заявив, що його душа болить, що поліція з активістами з’явилась з візитом в закультурений будинок. Питання! А чи не болить щось інше цього душевно хворого, через те, що затрачені кошти за програні суди лягли на платників податків? Преференції  та маніпуляції у призначенні Крупи на крісло начальника виглядають нагло, односторонньо та, як визначив суд, незаконно!
Навіть згодилась брати участь в зйомках блокбастера, головна учасниця  Майданного конфлікту у с. Дуліби. Там Світлана Стрілецька відстоювала інтереси захоплювачів частини колективного майна, а тепер влилась в “ліквідаційний уряд” міста в ролі начальника відділення податкової інспекції у м. Бучач. Не зрозуміло чого прийшла, що нового сказала у зв’язку з її призначенням, але намагання вірно служити теперішнім корупціонерам ми побачили.
Світлана пропіарила цифрами підприємство «Гадз».  Олег налякав можливим переходом підприємства у другий район, орендодавець автомийки та борець за несправедливу справедливість Фреяк, показав як схемна влада старається замулити свої невдачі, створивши панічне шоу із використанням адмін ресурсу! 
Спостерігаючи за цим шоу ми бачимо, що голова адміністрації Бебих В. та кумовський заступник Фреяка – Вонсяк Василь,  мовчали і тільки кліпали очима. Вони, мабуть, самі були в шоці дивлячись на те, що витворяє чудо, яке сидить поміж ними!
Після цієї тітушкової істерії, аналогічно до рішення Мосціпанської міської ради, депутати вирішили подати запити у всі існуючі,  у чиновницькій фантазії, контролюючі органи про діяльність активістів, доходи, розходи, рухи вправо, вліво…
Цирк закінчився, клоуни розійшлись.

 Ст. 34 Конституції України наголошує:Кожному гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань. Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб – на свій вибір.

 

 

У чому справа? Сайт «Бучацький інформаційний портал» створений громадською організацією. В кожного є свої думки та свої джерела інформації! Населення Бучача постійно слухало та читало однобоку інформацію від Тракала та Гребеньовського. Аж тут з’явилося щось інше. Не те, напевно. Не до смаку.

 

 

Теперішній Генпрокурор Луценко,  також від Попрошайка, стверджував на всю країну: « Не подобається – маєш кнопку, не дивись, не читай!»  То ж слухайте свого патрона! В чім діло? Жоден з чиновників м. Бучач не вважає офіційним будь-яке інше джерело інформації окрім сайту певного органу, або вмираючої районної газети. Читайте там! Друкуйте там! Не лізьте туди, де вам не комфортно, а люди самі зроблять висновки про вашу діяльність, чи бездіяльність!

 

 

 

“ЯКЩО  ТЕБЕ  ЗМУШУЮТЬ  БУТИ  ВИНУВАТИМ, ТО ЗНАЧИТЬ НАД ТОБОЮ ХОЧУТЬ ПАНУВАТИ !” – Стародавній Китайський філософ – Конфуцій.
Відео засідання 25-ї сесії районної ради.
Діаспора емігрантів

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.