В Бучачі за стан доріг ніхто не відповідає, але мільйони затрачаються!!!

Десять років Кміть Богдан уникає відповідальності за стан доріг в місті Бучач, знявши із своїх посадових обов’язків цей пункт і нікого на це не зобов’язав!  У вишиванці, в перших рядах у церковному храмі…, але заявляє, що йому на всьо і на всіх наплювати. А ми спостерігаємо глибокі вибоїни на дорогах, отримуємо величезні затрати на ремонт своїх автівок,  за що  чоноджипнику ще й платимо зарплату. Юридично притягнути до відповідальності і відшкодувати збитки практично не можливо!!!

 

На сесії міської ради нового скликання, новоспечений  заступник Вонсяк Василь, офіційно заявив, що за стан доріг в місті Бучач відповідає Бучацький ККП! Так, офіційно, це правда, але правда тупикова! Василько промовчав, що начальник БККП Кміть Богдан (дві депутатські каденції)  витрачав гроші на дорожній ремонт…, але право, кваліфікації та відповідної техніки на це не мав! Робив як вважав за потрібне, витрачав гроші скільки собі придумав, а якість і відповідальність – це не його справа. 

 

 

На запит про надання публічної інформації Василько Вонсяк, думав місяць, щоб дати відповідь про фамілію конкретного відповідального посадовця.  Довго  радився з 15%-ним шефом Фреяком, підлегдим Кмітьом, юристами…  Як результат –  Василько “нашкробав” те, що й заявив на сесії! Особу, яка відповідає за стан доріг  в місті Бучач, Василько не назвав, про відсутність ліцензії промовчав, а Фреяк відписку підписав чим кумов’я вмили руки!  Але карти відкриті.

 

   

 

Після офіційного адвокатського запиту ми отримали парадоксальну новину – ”На БККП відсутні спеціалісти, механізми та спецтехніка на проведення ремонтних робіт щодо дорожнього покриття, а тому і відсутня особа на яку були б покладені обов’язки відповідати за ремонт, експлуатацію та облаштування автомобільних доріг в м. Бучач Тернопільської області! … Зазначаємо, що підприємство не має ліцензії на проведення ремонтних робіт щодо дорожнього покриття!!!”  Значить Кміть Б.І використовував бюджетні кошти не по призначенню і злоякісно діяв як посадовець!.

 

Ситуацію “пудрить”  юрист БККП Мартинюк Василь, який являється чоловіком головного бухгалтера БККП. Зрозуміло, що такий тандем вигідний і Кмітю і бувшому голові міста Мосціпану! Кміть тоді  був депутатом міської ради, та ще й призначений Мосціпаном членом комунальної комісії. Присутній на комісії Кміть заминав усі конфліктні питання, постійно лобіював виділення коштів на ККП, стимулював безконтрольність… і  як результат – безвідповідальність. Та ще й пузатий голова суду є кумом мера. Корупція вищого рівня, але цього ніхто не бачив! Зараз перебіжчик від БПП- Кміть Богдан вже не депутат, але вірно служить сім’ї  Фреяк віддячуючи призначення на черговий посадовий термін.

  

Що зараз? А нічого нового! Всі ті ж окрім Мосціпана!

Що очікуємо? Хочемо змін?  Перша зміна є! Бувші чиновники, новообрані старі депутати і пришвартовані  “НОВІ” офіційно вивісили лозунг – “Я ЛЮБЛЮ БУЧАЧ”! Без сумнівів! Чому ні? Знов можна красти, дерибанити, “рішати”…  і ні за що не відповідати! Люди черговий раз наступили на граблі і дали можливість, цим вампірам, знищувати місто і примножувати свої статки!!! Тому свині при  кориті і люблять це корито!!!

 

А тепер тестове запитання! Чи буде, в ближчий термін, хоч одним із депутатів ініційоване призначення відповідальної особи за стан доріг в м. Бучач? Тест на бажання жити краще!!!

 

Богдан П.  – “Сила людей”

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.