У кожну хату – по бичку!!!

 

15 червня Бучач відвідав автор вислову «Я Вам покажу, як потрібно країною управляти». Це така собі людина-дороговказ, яка вже другий рік не звітує за результати своїх вказівок!

 

Скоріше за все, вказівник з’явився не в ролі чиновника, а в ролі піарщика і професійного базарника. Приїхав наглядач ринку до підприємця. Що ж тут такого? Чому переполох в Бучацькому «панському домі»? Вова з Петром мають про що говорити і мають що ділити. А інші тут яким боком? Хочуть долю? Мабуть залишаться обездолені! Це як аналог молитовного сніданку з Трампом? Сказати щось та вимагати чогось – нема потужності, але типу долучитись,  зробити фото і зуби посушити – пригодиться для історії індивідуумів.

 

Якщо Вован є чиновником з великої букви, то гонорово привіз би,  хоча,  50 млн грн, зустрівся з активістами, вислухав проблеми людей, відвідав історичні пам’ятки… Слабо? А може !!! Може одним рухом руки! Але вирішив цією рукою поблагословити бичка в господарстві сільської сім’ї із заповітом “так має бути в кожній сім’ї”!!!

Бучацькі чиновники зробили спецоперацію маніпуляції. Бичок з ферми Петра Івановича “перелетів” у маєток сім’ї, щоб показати, як гарно живуть селяни. Кого обдурили? Чого добились? Мета? СОВДЕПІЯ!!! Скоріше за все, гроші , на які хочілось би надіятись, будуть прямувати не від гостя, а в зворотньому напрямку! Це очевидно і закономірно по-українськи.

 

Двічі  проголосивши “так має бути в кожній сім’ї”,  чиновник поставив у безвихідь Петра Івановича, тому що він тепер, згідно волі прем’єра, змушений виділяти по бичку в кожну сім’ю. То ж звертайтесь, вимагайте, опирайтесь на боса кабміну. Люди також запитують: “що робити з бичками тим, хто живе у квартирі?” Знов недоговорки, недопрацювання, як і у всіх реформаторських законах?

 

У минулому, населення району чуло брехливі політичні заяви, популізм і від “коляски”, і від “беГкута”. Приїзджають, лапшують, розводять, маніпулюють… вже 27 років незалежності. Тепер бачимо новий етап, нові обличчя! Візитор тут зазіхнув на Ляшкову тему корови, молока, сільського господарства. Знайшов слабинку. Конкуренція перед електоратом! Про молодь, яка покидає країну – тишина!!!

У тексті, звичайно, не обійшлося без гумору, але вже щоки болять від сміху і зуби скрегочуть від злості!

 

А ще базарник подарував годинник молодій господині сільської оселі. Депутатам дарують зброю, а селянам годинник! Чому? Щоб одні оберігались, а другі рахували години свого знедоленого життя? Подейкують, що подарувавши годинник, наступним кроком буде розлука. То ж що? Можливо людське повір’я справдиться і ми не побачимо більше популістів, брехунів, жлобів і маніпуляторів у майбутній владі  України?

 

За цим посиланням можна носолоджуватись “фантастичою” подією!

У матеріалі використані фото з офіційної сторінки у facebook Гройсмана В.Б.

 

ДІАСПОРА

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.