У Бучачі з’явився “Нострадамус”

Уважно погляньте на знимок із сторінки сайту BUCHACHNEWS– червоним обведено дату публікації матеріалу – 10.02.2017 року, враховуючи те, що сама подія відбулася лише 12.02. 2017 року.

 

У повідомленні ми бачимо точну вказівку на минулий час (“називався”, “відбувся 12 лютого”, “це був”, “на закінчення концерту”, що підкреслено червоним), тобто, резюмуючи, можемо сказати , що автор вже 10 лютого знав усе про подію, яка відбудеться через два дні.

На логічне запитання “Навіщо?” або “Для чого?” так було зроблено, відповідь можна дати лише одну – щоб збільшити кількість переглядів публікації про концерт духової музики. Бажання бути першим, змінюючи дату публікації, бере верх над здоровим глуздом. Саме в даті публікації полягає основна проблема, адже журналістика розрізняє анонс певної події та інформацію про подію. У першому випадку, варто розуміти завчасне інформування про те, що в конкретний час у зазначеному місці відбудеться та чи та подія. У другому – звіт, або ж підсумок події, яка вже відбулася.

Підсумовуючи, зазначаємо, що за передбаченням люди, зазвичай, звертаються до ворожок, а журналісти лише фіксують факти.

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.