У Бучачі нема автобусних зупинок! (відео)

 

 Із проінспектованих 24-х зупинок громадського транспорту у місті Бучач, тільки 5 мають законні підстави, для зупинки автобусів, щоб здійснити перевезення пасажирів в межах міста і не тільки. Під приціл взяли дорогу від Цукрового заводу у Трибухівці. Тільки 5 із 24-х зупинок маршрутних транспортних засобів обладнані знаками “Пункт зупинка автобуса”!

 

Ці пять потрібно запамятати, бо там діють закони захисту пасажирів, а також права і обовязки перевізників. Остальні всі є хаотичні, які діють в памяті людей з часів керівництва Л. Брежнєва.

 

Здивували місця, які забуті роками.

     

На зупинці “Пляж” встановлені металічні загорожі, для “комфорту” людей, які очікують перевізника.

     

Підказують люди, що знімали знаки працівники комунгоспу після вказівки екс керівника БККП Кмітя Богдана. Ці  знаки валяються  у складах комунгоспу. Зняли, ніби,  на обслуговування, але на місце не встановили.  Подивимось як новопризначений Бучацьким ККП Нищій Олег, відновить права і обовязки пасажиро-транспотрого сервісу бучачан.

Діяти в правовому полі” потрібно не на словах, а на ділі!!!

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.