Тиск міськради Бучача на заробітчан (відео)

           08 лютого 2018 відбулась сесія Бучацької міської ради. Відразу хочемо повідомити, що спільним зусиллями деяких депутатів, воїнів, волонтерів і публікації на цьому сайті,  Мосціпан зняв з порядку денного питання «прихватизації» приміщення аптеки, яке орендує Шеремета П.П. 

 

Як знак незадоволення, сесія розпочалась із емоційного виступу самопроголошеного інвестора, або ідейного аптечного окупанта. Виступ планувався в кулуарах і отримав “добро” на оприлюднення від головного «підтирала» таких брудних ініціатив – голови міста Мосціпана Йосифа.  Виступ Шеремети був поза регламентом (питання не пройшло обговорення на комісіях і не було включено у порядок денний), а, отже,  голосування за будь-яке рішення є протизаконним.

 

Але це була лише прелюдія. Кульмінацією було те, що депутати проголосували про звернення в  Генеральне консульство США та в органи податкової служби з проханням надати дані про фінансові надходження громадян України, які проживають в місті Бучач і які покидають межі України  для «підтримки штанів».  Як Шеремета каже: «Американські туристи». Але це рішення також поза законом, бо є фактом перевищення повноважень органів місцевого самоврядування. Тобто прийняли бульку, яка зразу ж лопнула!

 

Люди змушені тимчасово покидати родини, щоб втриматись на плаву цивілізованого життя, а Мосціпанська депутатська банда називають  їх «туристами»  і хочуть  оподаткувати. А чи не є ті любди, які привозить гроші з-за кордону офіційними інвесторами міста?  Їх шанувати потрібно, а не «нагинати»!!!  Міська рада проявляє свою ненажерливу, дискредитаційну і гнобливу політику в ставленні до будь-якої особи, яка має іншу думку, або є незалежною до впливу чиновника. Також, кожен з бучацьких заробітчан може втрапити в пастку цього хижака.

 

Надаємо прізвища депутатів, які можуть голосувати за безглузді, незаконні рішення, в даному випадку ті, хто голосував «ЗА» дане звернення:

 

1 – Мосціпан Йосиф     (Юля)

2 – Кміть Богдан     (Порошенко)

3 – Шеремета Петро     (Ляшко)

4 – Нетреб’як Володимир    (Юля)

5 – Дудлій Василь     (УГП)

6 – Бандусяк Світлана    (Спільна дія)

7 – Гнат Роксолана     (Порошенко)

8 – Костриба Василь    (Юля)

9 – Кривко Марія     (Порошенко)

10 – Сівак Світлана     (Свобода)

11 – Сушириба Богдан     (Порошенко)

12 – Чук Анатолій     (Юля)

13 – Бейко Богдан     (Свобода)

14 – Шеремета Богдан     (Юля)

15 –  Ненич Ігор     (УГП)

 

Проголосували “проти”: один – Ланович Богдан (Народний контроль).

“Утримались”Бабій Тетяна (Народний контроль), Струк Богдан (Юля).

 

P.S.   Корумповане місцеве і державне курівництво не розуміє, що надмірно завантажувати податками населення не припустимо. Люди перестануть інвестувати в територію, де проживають, перестануть повертатись в рідні місця, перестануть вважати українську державу за країну комфортного проживання. Дивлячись на  агресивну поведінку бучацьких чиновників, буду вимушений просити у діаспори  “підтримки з повітря”  і сприяти у  виділенні  додаткового американського «Джавеліна» в  арсенал бучацької  громади. Іншого варіанту немає. Як кажуть, «і сміх і гріх».

 

 

Богдан П. & CO

голова ВГО “Громада і закон”

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.