Трагедія на дорозі Бучацького району 04.01.19 (відео)

Рік 2019 тільки прийшов. Зима увійшла у свої права. Це відбувається циклічно і передбачено з року в рік! Наша влада відрекомендовується, що населення отримало сервіс, правильні закони та відповідний сервіс життя згідно Європейских стандартів.  Прем’єр Гройсман піариться, що 3 млрд грн в 2018 році виділено на дороги України. Користуючись цим”сервісом і створеною дорожньою безпекою”, краяни гинуть, травмуються, нищать свої транспортні засоби в умовах неможливого варіанту  заробітку в своїй країні.

 

 

Неспроста, на дорозі в напрямку з Бучача на Тернопіль, поблизу с. Добре Поле, зіткнулись вантажний автомобіль із позашляховиком. Прибувши на місце  ДТП, сумнівів у Гройсманівській якості доріг не виявилось. Покриття слизьке і ні на грам  не посипане жодною протиожеледною сумішшю. Водій вантажівки засвідчив, що його авто занесло, та й зустрічне авто також було в заносі. У результаті цього,  відбулось зіткнення двох автомобілів. Загинув водій позашляховика та хлопчик 2007 року народження. Ще два хлопчики доставили в  реанімаційне відділення  Бучацької ЦКРЛ.

 

 

 

Поліція, швидка та МНСники виконували свою роботу. Троває слідство. Надіємось, що винні будуть покарані. Шкода, шо піарні особи живуть на другій планеті і на проблеми, безпеку та здоров’я українців їм наплювати, та ще й відповідальності за це ніякої не несуть!

 

 

 

 

Приносимо глибоке співчуття родичам загиблих та постраждалих осіб. 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.