Тітушки в охороні, диктатори в керівництві, шум і отрута в повітрі! Бучацький спирзавод (відео)

     Майже рік працює Бучацький спиртзавод, а вже всім,  жителям міста, стоїть в горлі кістка закинута керівництвом заводу. Цех по осушці відходів, який запровадив новий директор, працює без вихідної документації, без технічних умов, без проекту, без документації на запуск в експлуатацію підписану комплексною комісією і шумить, димить та шкодить здоров’ю людини всі 24/365.  Завод отримує додаткові неоподатковані надходження, від реалізації продуктів сушіння, а  жодна із структур контролюючих і правоохоронних органів цього не знають, загазованості та  шуму не чують і ніяк не  реагують!!!

 

 

Ні голова ОТГ Фреяк, ні контролюючі органи, ні поліція, люди… ніхто не може вплинути на масу порушень у веденні діяльності цього шкідника в центрі Бучача. А чому? Окрім людей, члени всіх зазначених структур зв’язані корупційними вузлами, фінансовою і політичною залежністю. Люди на заводі являються заручниками банди чиновників і змушені працювати у жахливих умовах праці, перебувати у шкідливій зоні виробництва і при цьому отримують мізерну зарплату. Жителі, які мешкають навкруги заводу добивались, щоб шкідливий цех припинив роботу, а працівникам дали достойну зарплату і не дурили їх цукеркою, про щасливе майбутнє.

 

 

 

Дирекція заводу нагадала події 2013-2014 років, коли влада виводила людей одних проти інших.  Подібне відбулось 5-го серпня. Директор заводу являється бувшим ментом часів Януковича. Тому не дивно, що він свої злодіяння вирішує у спосіб зіткнення людей лобами! Тому деякі працівники заводу з офіційним рупором Крислатою С. (теж ярий прихильник методів Яника) вступили в гострий конфлікт біля воріт заводу. Депутат міськради і юридичний бездар  Мельник Роман із заступником директора Богівом Віктором злочинно спостерігали за подіями.

  Також ці два заводські служаки брехали людям, маніпулювали фактами, але часто мовчали, так як самі розуміли, що виглядають як дураки на манежі заводського цирку!

 

 

Комісія, яка організована і очолена депутатом Нищій Олегом прийшла «порішати» взаємні питання, а людей, чи представника від людей на завод з собою не взяли. Нікого ні про що не інформували і вичікували, заглядаючи з офісних вікон, щоб люди розійшлись для уникнення дискусій. Ще комісія не прийняла рішення про хід розгляду екологічного стану заводу, як Мельник у соцмережі заявив, що порушень не знайдено. Це є підтвердженням інсайдерської інформації, що комісія мала передчасно заготовлений висновок, де зазначено, що порушень не виявлено.

 

 

 Дирекція, Нищій, Крислата, Богів, Мельник… є яблуками одного дерева, для яких люди це перешкода їх кар’єри, заробітку, їх репутації та особистого збагачення!

 

 

Безхребетний ліквідатор району і теперішній голова ОТГ Фреяк В. бездіяльний!  Голова комісії і депутат ( РП Ляшка) Нищій О. некомпетентний і корумпований!  Депутат (ЗЕ) Мельник Р. і юрист заводу має відстоювати інтереси людей, а він бреше, маніпулює і служить чужинцям, які його використають і виплюнуть! Так і живемо. Дякуємо виборцям…!!!

 

 

 

 

Державне  підприємство із Тітушками – приватною охороною від майбутнього власника, творить беззаконня, посилають геть поліцейських, обманює людей, створють штучні  конфлікти між населенням. І це є нормально для Богіва, так як і він  є співучасником цього бардаку! А за словами  Мельника ніякої приватної охорони нема – “их там нет”! Йому нічого не смердить, не шумить і цех осушки має існувати, бо таке бажання  його собаковода. “Собака гавкає тому, хто в будку хліб кидає”! Тому й таке відбувається. Але не всі дураки, як вони самі!!!

 

Дивіться відео і побачите, хто і що!!!

ДАЛІ БУДЕ!

 

ПП “Сила людей”

Богдан П.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.