Тернопільські екологи нечистоти признають за чисту воду

Після публікації події на сайті, та звернення у Державну екологічну інспекцію, щодо факту зливу нечистот працівниками Бучацького ККП в не встановленому місці,  ми отримали  відповідь.

 

 

Відбулась позапланова перевірка комунгоспу. З листа-відповіді одразу помітно, що вміння «прийняти» перевіряючих у начальника комунгоспу – Кмітя Богдана є бездоганним. Здійснивши, так звану, перевірку, чиновник під прізвищем Ференц Е.М., проявив екстрасенсорні властивості і довірче ставлення до «лапші» начальника ККП.  Нічого дивного тут  нема – Кміть є фанатом політики БП Порошенка, то ж і вдало навчився  брехати у свого босса!

 

 

Ференц послухав “пісню” Кмітя Богдана і встановив, що сантехнічна бочка зливала чисту воду в праву притоку Стрипи. На нюх визначив, що в колекторі запаху немає, візуально нечистот не побачив і висновок на лице – порушень не виявлено. Скільки це коштувало Кмітю – загадка.  Але впевнені, що всі затрати на “відмазку” підуть з кишень бучачан, а не з кишень чиновників.

 

 

 

 

Також Ференц Е.М. проінформував, що 17.08.2017  Бучацький комунгосп сплатив штраф у сумі  “9.546 тис. грн. за перевищення встановлених норм ГДС”. На вимогу надати інформацію про результати перевірок за 2016-2017 рік, Кміть заявляє, що комунгосп є, ніби, засекреченою організацією і ніхто не має права знати, що там твориться. Цей начальник керує вже сьомий рік.  Штрафи регулярні і сплачуємо їх ми – платники податків.  Люди залишаються в дурнях, а ні чиновник, ні контролюючі органи ніяких порушень не бачать і затрат не несуть!

 

 

 

Звернення до голови міста Мосціпана Йосифа про звільнення Кмітя з посади начальника ККП ігнорується. Це є підтвердженням спільної безвідповідальності в керівництві містом, безтолкової розтрати бюджетних коштів…

 

 

БАНДУ ГЕТЬ!!!

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.