Тариф на воду зросте найближчим часом

      Діячі представники влади від Юлі і Петруся, замість підняття економіки та стабілізування життя населення, підвищують тарифи та всіляко намагаються “забетонувати” своє панування над українцями. Так, в п’ятницю 25 січня відбулась комісія Бучацької міської ради щодо підняття тарифу на воду для бучачан. Ми так розуміємо, що подорожчання ритуальних послуг, було лише лакмусовим папірцем, щоб з’ясувати реакцію населення. Люди мовчать! Реакція тільки диванна. Чиновники знов активізувались.

 

 

Начальник ККП Кміть запропонував підвищити тариф на воду на 40%. Невідомо з яких причин так стрімко має зрости ціна на воду. Чи нові труби, чи нові комунікації, чи розширення басейну водосховища…? Але відомо, що витрати бюджету на утримання апарату міської ради ростуть. Штат ККП збільшується при прогресуючій катастрофі стану комунального майна. Комісія не визначилась в процедурі запровадження, але тариф  буде піднятий гарантовано. Затверджувати тариф буде Виконком міської ради, а там приймається те, що не “проходить” на сесії міської ради, або рішення залишаються відомими тільки для зацікавлених.  Мосціпан рулить!

 

 

Розорали площу “Ринок”, вже більше року не можуть закінчити перекриття водогону біля Костелу, об’їзна Б.Хмельницького не закінчена та й “хронічні” ями на центральній вулиці міста не дають про себе забути… Так би мовити вс.ались жителям, але зарплатою себе не ображають.  Люди мовчать!  Реакція тільки диванна.

 

Щоб ложку води перед смертю було проблематичніше дати та й  вмирати не хотілось, ми отримаємо такі ініціативи від Порошенківського Кмітя та Юльчиного  Мосціпана. На черзі сміття. Давно про це не говорили. Нагадаємо, що в тарифі на вивіз сміття включена послуга за вивіз рідких речовин по 50 літрів в день з кожного платника послуг. Тут вже роками існує Бучацький Ротердам +! Люди мовчать! Реакція тільки диванна. Чиновники наживаються.

 

Чекаємо чергових реформ для населення від міських діячів і ще раз дякуємо виборцям, хто голосував “ЗА” горезвісного міського голову.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.