Сила народу в його єдності!!!

      Саме із таким настроєм ”СИЛА НАРОДУ В ЙОГО ЄДНОСТІ” 12 січня відбулося зібрання не байдужих учасників Громадського руху “Народний контроль”, ВГО “Громада і закон” та Бучацької РГО “Нова Бучаччина”.

Атмосфера суперечливості та дискусійності переповнювала приміщення, де зібралося близько двадцяти  людей, для обговорення та вирішення важливих питань. Адже вже з перших днів Новий 2017 рік приніс нові сюрпризи, а особливо у законодавстві. А як відомо, кожна людина розуміє щось нове по-своєму, от і довелося сперечатися, аби врешті дійти до певного консенсусу.

Обговорення питань, які стосувалися підвищення заробітних плат і, відповідно, збільшення податків, не залишив нікого байдужим. Безперечно, це були дуже емоційні години розмови, але саме вони підштовхнули усіх респондентів до активних дій, які б могли захистити кожного свого учасника та допомогти із розв’язанням проблемних ситуацій.

Підприємці, які за роки своєї роботи пройшли, як то кажуть і Крим, і Рим, і мідні труби, вже не вперше показали, що чесне та справедливе слово, а тим більше дія, повинні бути у Бучачі. Потрібно ж нашим дітям та внукам брати із когось приклад, щоб побудувати справді громадянське суспільство.

 

  

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.