Святкуємо, думаємо, вирішуємо

       Сьогодні  за православним календарем Різдво Івана Хрестителя, а також свято Івана Купала. Це найбільший з усіх празників св. Івана Хрестителя. Вітаємо  всіх іменинників та бажаємо їм всього найкращого!!!

 

        У свою чергу, Бучацький ККП вітає бучачан з повними ящиками сміття в прийомних пунктах. На вулиці Степана Бандери вже другий тиждень не забирали сміття технікою ККП.  Згідно графіка, тверді побутові відходи повинні забирати тричі на тиждень. Коти, собаки, бідні люди… Аналогічна ситуація твориться і на других пунктах прийому.

 

     Графіки вивозу прийняті і затверджені міською радою, підписані її головою Мосціпаном Й. Начальник ККП Кміть Богдан Іванович вирішив, що свято тільки для нього, а жителі міста мають нюхати сморід,  дивитись на цей бардак, тікати від мух, мишей, почуватися некомфортно та й ганьбитись такою ситуацією перед гостями міста.  

        

       Всім відомо і це гарантовано, що гроші на затратні матеріали комунгосп списує, водії зарплату отримують, а робота не виконується належним чином. Техніку керівництво міста також купило, кошти затратили немалі…  Платежі в касу поступають регулярно, люди платять за послуги…, а «віз і нині там»!!! 

        

 

 

 

 

             Мабуть, що зажрались наші обрані та призначені керівники! Міська рада не «сує свого носа» в бездіяльність керівництва ККП. Відповідно, депутати від БПП голосують «ЗА»  всі шуллєрські питання, які “пропихає” голова міста.   Принизлива показуха, з мітловими прибиральницями на центральних вулицях міста, не надає гордості та честі як Мосціпану, так і Кмітю.  «Зимою і літом – одним цвітом»! Нові трактори «Білорусь» на прив’язі, а робочі ККП працюють вручну. Щось тут не клеїться, щось не правильно. Можливо не ту техніку придбали або не тих начальників маємо!!!

 

   А можливо, це нова технологія у керівництві міста – ноу-хау!!!  Сміття перегниє  – буде добриво. Мухи виростуть – буде м’ясо не хрюкати,  а літати і жужжати !!!

 

  

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.