Суддя, барига в законі, чи системний пристосуванець?

Для “зірки” Фейсбуку та Ютубу – голови Бучацького районного суду Володимира Федорончука, закони неписані і це відомо вже давно. Також відомо, що за його часів, районна Феміда залишилася не тільки з відкритими очима, а ще була “вдягнена у костюм Єви “, але для барижної наглості і цього виявилося замало.

 

 

5 серпня у центрі Бучача навпроти кінотеатру безпосередньо на пішохідному переході судійський барига Федорончук здійснив розворот автомобіля на 180 градусів,  наражаючи на небезпеку пішоходів і, створивши аварійну ситуацію на дорозі для автомобілів. 

 

 

 

 

 

Згідно з правилами дорожнього руху, такий маневр суворо заборонений. Депутат районної ради Петро Чорнота зафіксував це правопорушення і повідомив поліцію по лінії 102. Потовщена в тілі і деградована в правовій відповідальності особа дозволила собі те, за що особисто карає громадян України у судових засіданнях. Карає ІМЕНЕМ УКРАЇНИ, але сам це ім’я ігнорує. Суддя, чи злочинець? Однозначно злочинець, двічі!!! Очільник районного суду  повинен бути прикладом законослухняності і відповідальності!!!  Але Фендорончук є цирковою  маскою у системі судоустрою на місцевому рівні.

 

 

Як стверджують очевидці, що до того Федорончук мав “бесіду” в одній компанії і міг бути “під градусом”! Його вираз обличчя, може бути свідченням цього. 

 

Час йде. Терміни розгляду звернення проходять. Побачимо проти кого спрацює Бучацька поліцейська академія.  Як спрацює і чи спрацює приказка ” Вовк не потикається, а мисливець не стріляє”.

 

 

Більше інформації про маніпулятора та брехуна в законі, суддю-баригу Федорончука, чекайте незебаром на “Бучацькому інформаційному порталі”.

 

Також, “Бучацький інформаційний портал” обіцяє винагороду 100-500 грн, кожному хто в громадському місці сфотографує або зафіксує на відео суддю Федорончука.  Анонімність гарантується ! Пишіть на  електронну пошту [email protected]!!! Зробимо ЗІРКУ відомою!!!

 

Адміністрація сайту

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.