Стіна плачу в місті Бучач.

  В день святкування річниці заснування міста Бучач відкрили реставрований історичний куточок. Дочекались завершення і тепер гості міста мають на що подивитись і знають де зупинявся і де пив    чисту,  джерельну воду король Ян Собецький. Але постає питання – а де король їв, спав ….? Мабуть покинув місто голодним і не виспаним, так як в жодному іншому куточку міста не зазначається. Отже, можливо, всі життєві функції організму король здійснював тут, коло джерела? Розмірковуючи з гумором  постає серйозне питання – чому відновили і окультурили тільки лицьову сторону історичного джерела?  Коло суміжної стіни не то що плакати, а ридати потрібно.! Який контраст! Чорне і біле!
Розумію, що хтось не добачає, або не розуміється, але і LEXUSовий начальник  і дві НОВІ  Голови Рай. та Держ. адміністрацій знали про хід виконання робіт і були присутні на відкритті пам’ятки. То не могли,  хоча б хтось один , відкрити очі меру міста і вказати на недолік в окультуренні історичного куточка!!!  Або всі “одного поля ягоди”!!! Також  встановили,  для гарної картинки, дві лавки. Тепер жителі, гості, туристи сідають на них, дивляться на знищену, обдерту стіну і мають час на роздуми. Роблять  висновки. Не вникаючи  в те,  яка особа (чи особи) керують містом, складається негативне враження про нас – Бучачан, корінних жителів про те, що не контролюємо, не змушуємо владу робити правильні речі, допускаємо до таких промахів. Виникає питання – чому таких осіб ми  обрали в керівництво містом.  Ні вишиванка, ні лакованій туфлі, ні сивина на голові, ні крута оправа окулярів не додають розуму і свідомості, якщо в юні роки це не отримали.
Як кажуть: Тіло рветься  в рай, а душа ще з “дерева не залізла”. Закрадається думка, що чиновники працюють над тим, де є піар і фінансовий інтерес, а послідовності, логіки і прозорості в їх діях-нема. Також не відомо які кошти були затрачені на реставрацію, чому дев’ять місяців бучачани спостерігали бардак на місці реконструкції і хто відповідальний за таке халатне ставлення до роботи???
 
На даний час бачимо як прогресує безвідповідальність і безнаказанність в місцевому самоврядуванні.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.