Сморід і дим у Бучачі. Сесія ради. (коротке відео)

 

Клоунада під головуванням Фреяка 15-го вересня 2023 року, відбулась за методичкою, як у “Свободной россии”!

 

Розглядали питання про сморід в місті Бучач!

 

Інструкція від Фреяка на засіданні сесії:

1-Максимально можливо відбілювати діяльність Бучацького мальтозного заводу!

2-Замовчувати, або збивати з теми спікерів, якщо мова починається про Бучацький мальтозний завод!

3-Брехати депутатам і гостям, які прийшли на засідання сесії, про досягнення, та прогресивні рішення в уникненні екологічного коллапсу місті Бучач.

4-залучати нових, не скомпроментованих, говорячих голів для розвішання лапші жителям міста, аналогічно як рашистська тема про напад україни на бульбашатію, чи москальню!

5-Не вирішувати питання, а заводити в тупик, щоб максимально затягнути час вирішення проблеми і створити змученість населення для унеможливлювання наступних конфліктів!

6-Всіх “собак”, у проблемах порушень екологічного стану міста Бучач, вішати на свинарник, який є “яблуком того ж дерева”.

 

По методичці Фреяка В. та Нищія О. – у діях свинарника, що на цукровому заводі, є порушенням екологічного законодавства, а критичні дії  Бучацького мальтозного заводу є у допустимих нормах. Знаючи цих діячів закрадається думка, що хтось не заплатив, або не доплатив, а хтось вже годує їх третій рік! Третього варіанту нема! Заплатить свинарник, то й і там все буде в допустимих нормах! А люди? А що люди? Для теперішніх владних дармоїдів Бучача, Конституційні права людини не є законом!

Організовані Фреяком депутатські комісіЇ, та поліція не можуть справитись з екологічними правопорушниками, хоч місцян штрафують за спалення листя в сумі 3200 грн. Фреяк створив договірняк і з обласними контролюючими органами, які не бачать порушень в м. Бучач по екологічному напрямку. Тепер, 15-и процентний, радить звертатись в Київ за допомогою, щоб вони допомогли зайти на Бучацький свинарник і подивились чи там все по закону! Клоун! Хто приїде? Віталій впевнений в цьому, але спрямовує так свою діяльність тільки для того, щоб затягнути час у вирішені проблеми. Звернення всерівно повернеться в Тернопільські Державні контролюючі органи, а там все можна “порішати”.

Найбільший свинарник тепер знаходиться по вул. Майдан Волі,1 в м. Бучач! Якби не було одного, то не було б іншого і наступного! Факт!

Фреяк Віталій і 4 поверхи підлеглих буде 10 днів формулювати звернення, яке мало бути готов еще вчора!  Має на це право, але чи має совість і чи має право, взагалі,  протирати штани на посадовому кріслі? Тоді коли треба говорити, Голова міста мовчить!  Коли треба дивитись, Віталій не бачить. Коли потрібно слухати, Фреяк не чує!

Може пора до біженця – кума Вонсяка Василя в Канаду, а не туманити і знищувати населення Бучача своєю діяльністю?

Дивіться відео!

 

 

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.