“Смерч” в місті Бучач

           В суботній день 24 лютого містом Бучач пройшов точковий смерч, який назрівав з жовтня 2012 року.  Ніхто не знав що принесе, що забере, кому нашкодить, а кому  допоможе ця стихія. Вже на ранок наступного дня містяни побачили, що зник торговий павільйон позаду будинків, що по Галицькій 31-33.

 

Постраждалим виявився Ільчик В.Г.. Жителі Бойко Ганна С. та Заверуха Марія А., які роками воювали із організаторами катастрофічної події, нарешті залишились задоволені.  Міська рада на чолі із головним провокатором даної події Мосціпаном Йосифом, офіційно відсторонилась. Мовляв, нічого не знаю, нічого не бачу, не хочу бачити, бо ми в законі і “робимо все законно”. Головним арбітром виявилась  судова система, за дії якої, як не дивно, можна аплодувати стоячи.

 

Суть справи в тому, що Тернопільський апеляційний  суд скасував два Рішення Бучацької міської ради №1226 від 18.06.2013 р. та № 7 від 28.04.2014 р, які дали  можливість спорудження цього торгового павільйону. На хлопський розум – Ільчик Григорій висловив своє бажання, Мосціпан Й.  ”безкоросливо”  підтримав, депутати, як переважно стається, безвідповідально проголосували, а всьо виявилось протизаконно!!!

 

  

 

Ніщо не стримало в позитивному вирішенні судового позову, який надали жителі будинку, що біля  павільйону: ні акт перевірки державної архітектурно-будівельної інспекції про відсутність порушень у будівництві, ні відповідь Бучацького комунгоспу про відсутність перешкод при обслуговуванні прилеглих будинків. З пояснень міської ради вбачається, що торговий об’єкт споруджений законно і брати участь в судових засіданнях відмовилась. То що ж?  На щастя, справедливість перемогла!!!

 

Результат на лице! Ільчик Григорій  сплатив 32 тисячі  гривень судового збору і відповідно до постанови відкриття виконавчого провадження – розібрав торговий павільйон. Жителі добились права користування прибудинковою територією. Суд виконав свою роботу. А міська рада, на чолі з завислим на другий термін Мосціпаном Йосифом  і далі нічого не бачить, нічого не чує, робить всьо “законно”  і чекає, щоб робити надалі “добро”  жителям.

 

Адміністрація сайту вітає Бойко Г. та Заверуху М. з перемогою над корупційним змієм. Також висловлюємо щирі співчуття Ільчику Григорію за принесені ним витрати і втрату бізнес-плану. Факт позитивного рішення суду не в сторону владних структує, також викликає задоволення.  А міська рада Бучача немає лиця, не викликає повагу та визначається такою, яка втратила довіру бучачан. 

 

 

Через систематичне порушення Законів України, втрату довіри та значні корупційні зв’язки, вимагаємо саморозпуску депутатів з добровільним складення повноважень головного махінатора ради – Мосціпана Йосифа Михайловича.

 

БАНДУ ГЕТЬ!!!

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.