Сесія Бучацької міської ради 04.01.2017. Коментарі.

04 січня 2017 року відбулась  тринадцята сесія Бучацької міської ради сьомого скликання. Не зважаючи на передсвяткову зайнятість, депутати зійшлись на засідання для  прийняти бюджету з його змінами і вирішити  питання які виникли. Похвально!

На відміну від попередніх бюджетних сесій, сьогоднішня прийняла, що частину грошей від  залишку на рахунку Загального фонду, спрямувати на ремонт доріг. А це 765000 гр.  Це добре. Надіємось, що жителі побачать результат прийнятого рішення на якості  дорожнього покриття доріг міста. Нагадаємо, що в минулому році гроші із залишку міська рада ”взяла” на утримання свого існування.

В проекті рішень Бучацької міської ради ХІІІ сесії VІІ скликання значиться які кошти виділяються на утримання апарату міської ради в 2017 році.. Це 1 млн. 800 тис гривень на  рік. На зарплату  всім службовцям  виділили 1 млн 555 тис 500 гривень. Депутати за це проголосували. Згідно, поданого нам в проекті рішень, в шатному розписі міської ради нараховується 17 осіб. Сума сумарних затрат на зарплату апарату міської ради становить 31509 грн. Встановлена надбавка в 50%, та надані повноваження міському голові преміювати працівників міськради до 70% від посадового окладу. Крім того  у 2017 році щомісячне преміювання міського голови у розмірі 90% від середньомісячної заробітної плати, першого заступника міського голови у розмірі 80% від середньомісячної заробітної плати, секретаря міської ради у розмірі 80% від середньомісячної заробітної плати, начальника відділу бухгалтерського обліку-головного бухгалтера міської ради у розмірі 80% від середньомісячної заробітної плати.

На сесіях і на вулицях міста оголошується, що як і голова міста, так і інші міські службовці отримують не більше 2500 гривень зарплати. Звичайно, що за такі гроші трудно знайти людину, яка б сумлінно працювала.  Є на що жалітись. Але тут щось не так. Недоговорки!  Чомусь цифри не сходяться. Проста математика – якщо 1555500 грн розділимо на 17, то получимо 91500 гр, а це по 7600 гривень в місяць, в середньому, на службовця. Але є голова, також є і прибиральниця. По офіційних даних міському голові Мосціпан Й.М.  в третьому кварталі нараховано 31981 гр. А це більше ніж 10 тис грн в місяць. Тобто в чотири рази більше оголошеної суми. То ж тепер думайте люди, чи потрібно вірити посадовцям, яким ми довірили керувати містом. Потрібно говорити правду!

На одній із сесій міської ради при головуванні Мосціпана Й.М., жителька міста Максимович Віра В. задала до голови міста запитання, чи є в наявності Генеральний план міста Бучач. Була стверджуюча відповідь – ТАК!. А тапер ми чуємо, що потрібно затратити 800 тис гривень на створення Генплану міста Бучач. А де старий план?  Знову ж таки розуміємо, що попередньо прийняті рішення про виділення ділянок, про забудови в скверах і в паркових зонах, зміни архітектури міста є відмінні від Генплану, який існував до панування теперішньої влади. Щоб легалізувати свої діяння і ні за що не відповідати, керівництво міста хоче змінити Генплан, та ще й за наші гроші. Наглості та самовпевненості немає меж!  

Також на сесії  розглядали питання про призначення  різної орендної ставки до різних об’єктів, які належать громаді Бучач. Тобто існує корупційна складова в рішенні цього питання. Найбільшу орендну ставку, яка поступає  в міський бюджет є 100 гр за м.кв. Це магазин сирзаводу на вулиці Галицька, 31. Всі інші орендні ставки,  щодо об’єктів оподаткування,  не перевищують 40 гривень за 1 м.кв. Чому так? Хто білий, а хто чорний? На пропозицію від депутата  Дудлія  Василя, про встановлення єдиної ставки 100 гр за 1 м.кв, мер міста ” сховав голову в пісок”!  В той момент на місці де він сидів, відбулась звукова ізоляція. В результаті ця пропозиція не підтрималась. Ціль наповнення бюджету для мера міста виявилась, як долар по 8 в обіцянках гаранта корупції. От так і живемо.

В черговий раз міська рада не вела відео фіксацію засідання, чим черговий раз порушила регламент, який сама прийняла. Значить хоче приймати рішення скрито від людей. Публічність і чесність є гарантом демократії і фактором боротьби з корупцією! На жаль, йде кулуарна і міжосібна діяльність.

Шановні жителі міста Бучач. Відвідуйте кожне засідання сесій міської ради. Контролюйте рішення, проекти, виділені кошти. Це нам жити в місті Бучач і нашим дітям. Чиновник прийшов і пішов, а урожай його діянь збираємо ми. Чиновники радіють від пасивності і байдужості населення. Не дозволяйте ”вилізти коту на стіл”!  Щоб був кіт в маслі, він  має це заслужити. На даний час похвалитись кіт не має чим.

    

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.