РОЗШУКУЄТЬСЯ АВТОМОБІЛЬ

Народний контрольРозшукується автомобіль SKODA OCTAVIA, білого кольору, номерний знак  ВО 72-00 ВЕ,  на   дорогах України з 17.00 вечора до 8.00 ранку кожного робочого дня, або в будь-який  вихідний день!!!

Тобто, якщо хтось бачить цей автомобіль в експлуатації на дорозі в зазначений час, то дзвоніть на телефон 102, або (03544) 2-12-45.

Реєструйте порушення графіку експлуатації службового автомобіля міської ради м. Бучач на своїх мобільних телефонах, фотоаппаратах для підтвердження екплуатації цього авто в правоохоронних органах.

В час фінансової кризи і зубожіння населення України, Бучацька міська рада виділила 200 тис. гр. на купівлю автомобіля для обслуговування потреб міської ради. Це відбулось  попри наявності в робочому стані автомобіля ВАЗ.

Яка сума потрачена, який стан, кілометраж і в кого куплений автомобіль – населення не знає, звіту ні на сесії міської ради, ні в ЗМІ не було. Чи було це прозоро, доцільно і чи розумно робити цей крок в даний час?  Чи купівля автомобіля вирішує проблеми міста – робіть висновок самі. Нагадаємо, що міська Ратуша ремонтується вже 15 років, дорога на цукровий завод в глибоких коліях, дорога на нагірянці, вул Св. Миколая, Торгова не закінчена…, допомога малозабезпеченим, дітям сиротам і особливо потребуючим мізерна…  і коштів ні на що не хватає. А тут – будь ласка. “Приїхали”.

Щоб запобігти зловживання мером міста Мосціпаном Й.М. і зберегти вже придбаний автомобіль на довгий час експлуатації просимо реагувати на появу цього авто в місцях віддиху, в вихідні дні і не робочий час.

Хочемо нагадати, що техніка, інвертар і приміщення, які знаходяться в розпорядженні аппарату міської ради є власністю громади, тобто частковою власністю кожного жителя міста Бучач.  Збережемо своє майно!!! Зламаємо розуміння посадовців, що посадове крісло дає вседозволеність, можливість зловживання і не контрольоване,  нахабне поводження з тимчасово наданим місцем праці, засобами і технікою.

 ЗМУСИМО ВЛАДУ ПРАЦЮВАТИ ЧЕСНО!!!

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.