Ремонт дороги після капремонту в Бучачі

 

Зробити, обдурити, затратити, не відповідати –  правила післямайданної Бучацької влади! Вкотре спостерігаємо за нераціональним використанням бюджетних коштів, не грамотністю у виконанні робіт, безвідповідальністю у виконанні своїх прямих посадових обов’язків мера міста Мосціпана і його підлеглих.

 

 

 

 

 

 

Цілий 2018 рік бучачани слухали обіцянки, вищезгаданої особи про капітальний ремонт під’їзного шляху до залізничного переїзду. Інформаційно “кришував” НЕДОмера в цих обіцянках і депутат Дубина А. Пускали туман в свідомість всім жителям міста. Довгоочікуваний ремонт тривав важко і довго, перевищивши терміни. І ось в грудні 2018 року переїзд таки відкрили. Але втішалися ми не довго.

 

 

 

 

 

Вже в лютому обрізали арматуру, яка вилізла з покриття і асфальтували цю ділянку дороги.

 

 

 

 

Сьогодні, 14 березня, вже вдруге проводиться ремонт капітально відремонтованої ділянки. Мосціпан і надалі буде брехати, що то ремонт, який проводиться без затрат коштів, що це мало значущі пошкодження і бюджет ні на копійку не постраждає. Президент бреше, прем’єр дурить, Парубій комбінує, то й представник БЮТу Мосціпан не відстає.

“Криві руки”, недосвідченість у технології, зсув інженерної творчості виконавця та керівноцтва містом? Не відомо! Мабуть візит в Китай НЕДОмера дається в знаки. Та ще й корумпований досвід двох каденцій! Прогрес думки! Це демонстрація життя “по-новому” від БЮТівця Мосціпана Йосифа. ГАНЬБА!

 

БАНДУ ГЕТЬ!!!

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.