Реалії, які шокують. Бучач. Міська рада.

Неодноразово у публікаціях сайту «Бучацький інформаційний портал» наголошувалось, що міська рада з головою Мосціпаном Й. М.  і підконторольним йому  виконком та депутатським корпусом, дерибанять бюджет, підтримують  у прийнятті незаконних рішень і користуються круговою порукою.

 

 

 

Наведемо деякі дані з реєстру затратних коштів бюджету міської ради, про які не знають навіть,  вищезазначена категорії осіб.

 

1 –  Послуги з прибирання новорічної ялинки та гірлянд,  обійшлись платникам податків в сумі 15 тис. 347 грн. ( Акт №12/12 від 21/12/17 до дог. №158 від 14/12/17).  Тобто Мосціпан Й. перерахував цю суму підлеглому Кмітю Б..  Запитання – Бучацький комунгосп є приватна структура, чи підлегла міській раді? Міська рада зобовязана виражати інтереси всього населення міста. Але виглядає це, як спільний бізнес мера і начальника ККП, де люди “не в темі і не в долі!”

P.S.  На допомогу в конкурсах молодих талантів, міська рада виділяє від 200 до 1000 грн на подану заяву!

 

2 – Знята готівка з міського бюджету в сумі 16 тис. 200 грн. на проведення святкування Дня міста в 2017 р. (згідно рішення виконкому №15 від 20/07/17).  Хто? Кому? Ціль? А це не мала сума!

P.S.  На онкохворих міська рада виділяє від 500 до 1000 грн. на подану заяву.

 

3 – За надання послугів звукооператора, в День міста,  міська рада перерахувала суму 17 тис. грн. ( згідно дог.  №39,07 від 26.07.17).

P.S.  На підтримку молодих спорсменів міська рада виділяє близько 1000 грн. на подану заяву.

 

4 – За харчування польської делегації та учасників святкування Дня міста, міська  рада перерахувала  Конікович І.Д. суму 15 тис. 771 грн. (згідно дог. №4 від 28/07/17). Тобто  голова міста Мосціпан  з компанією, голова адміністрації, спонсор  свята …і  гість – Павло Дворський, святкували на терасі закладу “МІСТО”. Всі це спостерігали! Тут і відбувалось проїдання майже 16 тис. грн.   Сума немала.  А де гості на проїдання цих коштів? Дворський – так!  А інші – місцеві чиновники! Очевидно і спостерігаємо вже не перший рік, ріст живота та підгорля в мерської особи, яка дорвалась до корита. А отримувач коштів насолодився клієнтурою, отриманими грішми й отримав чергове моральне узаконенням спортивної афери.

P.S. Комунгосп вчасно не вивозить сміття із сміттєзбірників міста, щоб бідні люди та безхатьки мали шанс довший час насолоджуватись їх вмістом. Там все безкоштовно, тільки конкуренція між собачками, котиками, мишками та щурами. Тут злодіяння та недобросовісне виконання обов’язків виглядає як позитив!

 

5 – Транспортний сервіс голови міста у 2017 році, жителям міста Бучач  обійшлось в 130 тис. грн.

P.S. Тут бачимо, що голова міста стоїть вище ветеранів, інвалідів, воїнів… Чому?  Пояснення очевидне! Одні заслужили і з нервами та потом добиваються своїх прав, а чиновник  користується транспортом, водієм і ПММ за гроші платників податків, тобто й за гроші вищезазначених осіб!

 

 

 

Жодна з вищезазначених сум не обговорювались на  сесіях міської ради. Там ведеться відеофіксація.  А на засіданнях виконкому міської  ради “комунізм”. Ділять, дерибанять, задовільняють, вирішують… А байдужі, пасивні та довірливі депутати узаконюють  ці махінації, під орлиним контролем  Мосціпана, простим підняттям руки. Жодного разу, жоден депутат не спитав Мосціпана про суть питань, які підпихає цей пропихач.  Депутати намагались, навіть, оподаткувати емігрантів-заробітчан, щоб  безконтрольно  з ненажерливим апетитом грабувати бюджет, що їм ефективно получалось до цього часу.

 

 

БАНДУ ГЕТЬ!

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.