Ратуша, чи парковка! Біле, чи чорне?

            Бучацька ратуша збудована в 1751 році за підтримки графа Миколая Потоцького, митцями Бернардом Меретином і Георгом Пінзелем. За скульптурним оздобленням ратуша немає аналогів в архітектурі України XVIII століття.  Згідно інформації на сайті  www.discoverukraine.com.ua,  будівлю звели всього за один рік!  Для  корекції можемо припустити, що не рік, а два-три. Але це було 17-е століття. А сьогодні вже 21-е!

 

     Отже,  ратушу збудовано за один рік, а реставрують з 2002-го року, тобто вже  шістнадцять . Правильно, чи ні? Логічно, чи не підлягає розумінню? Очевидно, що  будівельники 17-го століття розумніші, активніші і чесніші люди, ніж наші керівники незалежної України 20-го та 21-го століть!!! Цей факт на лице!  Кого ми утримуємо на посадах? Кому платимо зарплати, даємо гроші на оздоровлення, матеріальну допомогу, преміювання? Чи є ким гордитися?  Реставрація  у чиновників сприймається, як АТО на сході. Вигідно – продовжуємо і заробляємо! Ні – перекидаємось на інші афери, допоки населення не зрозуміло, що і як!

 

 

         Керуючись логікою теперішньої міської ради, бучацьку ратушу потрібно знести. Знести, бо будівля не принесла в бюджет міста жодної копійки. Знести і поставити бруківку! Тут  теперішній начальник ККП Кміть Богдан (Блок будки  від П. Петра) буде дуже зацікавленим. Мер міста буде мати метри квадратні для річного звіту про виконану роботу. А для повної картини – дати цю територію для паркування автотранспорту, бо це, ніби, приносить прибуток в казну міста і  мабуть створює нові робочі місця. Паркувальники будуть дуже вдячні.  Мер міста Мосціпан Йосиф (БЮТ) скаже, що він нічого не знає, не бачить і не пам’ятає. Людина недобачає, тому  її постійно возить водій. Він бачить ті об’єкти і ту територію,  куди водій повезе! Можливо, водія поміняти?  Є ратуша на місці, чи ні,  мера міста  цікавить лише тоді, коли постає питання виділення коштів. Нічого Мосціпан не розуміє і не пам’ятає. Це все роблять депутати! Вони вирішують, а він є ніхто і ніщо впродовж вже другого скликання.

 

          Теоретично є шанс,  що заплановані кошти  2018 року в сумі 12 млн грн, анулюють питання бізнесу корумпованої влади міста  в питанні реставрації ратуші. Надія є, але яка реальність? Степан Барна пустив “бульку” про надання  облрадою, у 2018 році, 10 млн грн на завершення реставраційних робіт. А чи віриться  чиновнику, дивлячись на останнє голосування його брата Олега Барни.  Барна О. утримався, а Люшняк М. не проголосував 17.01.2017 за визнання так званих ДНР і ЛНР терористами.  Замилювання очей?  А інфляційний і курсовий процес?  БПП є правлячою партією чи  збіговиськом пристосуванців? Очевидно, що мова  йде про відволікання від питання зубожіння  населення, обманюючи обіцянкою “подарунка солодкої цукерки”  у вигляді грошей.   А яка перспектива? Перш за все, грошей знову не вистачить, а також  перспектива в плановому  та прихованому знищенні Бучацького району з карти України! 

 

        Очевидно , що якраз вищезгадані особи (та й багато інших) мутять воду в басейні бучацького життя з метою  власного безконтрольного збагачення, задоволення інтересів вузького кола людей та взаємної вигоди – де ворон ворону око не виколе. Це ланцюжок  залежності, корумпованості і взаємної безвідповідальності. А ми живемо і страждаємо від їх діяльності.

 

  НЕ СПІТЬ!  ВІДСТОЮЙТЕ СВОЄ ПРАВО НА ЩАСЛИВЕ ЖИТТЯ!  НЕ ДАЙТЕ СЕБЕ ОБМАНЮВАТИ!

 

БАНДУ ГЕТЬ!!!

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.